Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 5866
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Wpadł” podczas ucieczki z łupem

Wtorek, 4 października 2016, 8:01
Autor: 112
Jelenia Góra: „Wpadł” podczas ucieczki z łupem
Fot. Archiwum
Przed sądem stanie 27–letni mężczyzna, który włamał się i okradł samochód, zaparkowany na jednej z ulic w Jeleniej Górze. Łupem złodzieja padło mienie o wartości ponad 2000 zł. Został on zatrzymany przez policjantów, gdy uciekał ze skradzionymi przedmiotami.

W niedzielę (2.10), około godziny 6.50 policjanci na ulicy Piotra Skargi w Jeleniej Górze zauważyli mężczyznę, który niósł dużą torbę. Na ich widok przyspieszył i zaczął się dziwnie zachowywać. Mężczyzna był bardzo nerwowy, nie chciał rozmawiać z policjantami, jak również nie chciał powiedzieć, skąd pochodzą rzeczy, które miał w torbie. A była to nawigacja samochodowa, latarka, dokumenty, odzież damska, wiertła i inne przedmioty.

- Policjanci podejrzewali, że rzeczy te mogą pochodzić z przestępstwa. Po sprawdzeniu nawigacji funkcjonariusze pojechali na jedną z ulic w mieście, gdzie na parkingu znaleźli pojazd marki Peugeot, który nosił ślady włamania. Okazało się, że rzeczy znalezione w torbie, najprawdopodobniej pochodzą z kradzieży z włamaniem do tego auta. Policjanci o przestępstwie powiadomili właściciela pojazdu, który jeszcze nic nie wiedział o zdarzeniu – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

- Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy – dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group