Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 10081
Zalogowanych: 111
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat kamiennogórski: Wpadł cwany Czech

Wtorek, 8 września 2009, 18:36
Aktualizacja: 18:38
Autor: Mar
powiat kamiennogórski: Wpadł cwany Czech
Fot. SG
Podczas wspólnych działań z policją, jeleniogórscy strażnicy graniczni zatrzymali 29 letniego obywatela Czech, który tuż za granicą posadził kilkadziesiąt krzaków konopii indyjskich.

Czech wykombinował sobie, że jak skorzysta z dobrodziejstw układu z Schengen i przejdzie granicę gdzie mu się podoba i po polskiej stronie posadzi na leśnej polanie „marychę” będzie bezkarny. Zrobił to w Niedamirowie, leżącym na samej granicy w powiecie kamiennogórskim.
Okazało się, że nasi mundurowi byli bardziej cwani i zatrzymali go na gorącym uczynku gdy zajmował się swoją plantacją konopi indyjskich. Mężczyzna został zaskoczony i zatrzymany przez funkcjonariuszy na polu, w trakcie podlewania krzewów. Funkcjonariusze zabezpieczyli 22 krzewy konopi o wielkości od kilkudziesięciu centymetrów do trzech metrów. Dalsze czynności wobec zatrzymanego Czecha prowadzą funkcjonariusze kamiennogórskiej komendy powiatowej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy na ulicy Wolności powinno być więcej np. świateł, aby spowolnić ruch na odcinku do Cieplic?

Oddanych
głosów
207
Tak
33%
Nie, tak jak jest jest dobrze
59%
Nie mam zdania
8%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Specjalnie szkoleni rosyjscy agenci sabotują w Europie
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Kultura
Teatry uliczne – 3 dzień – Aleksandr Makagon, Kazachstan
 
Kultura
Teatry uliczne – 3 dzień – Teatr Due Mondi, Włochy
 
Jelenia Góra - KARR
Lato pełne wydarzeń z KARR S.A.
 
Kultura
Teatry uliczne – 3 dzień – Teatr Antagon, Niemcy
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group