Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5832
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wpadki w narkobiznesie

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 26 stycznia 2007, 0:00
Autor: TEJO
Aresztowano mężczyzn podejrzanych o szereg przestępstw, w tym udzielanie środków odurzających.

Mężczyźnie postawiono kilka zarzutów, między innymi: wymuszenia rozbójnicze, posiadanie i udzielanie narkotyków – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Przestępstw dopuścił się od stycznia 2005 roku do czerwca 2006. Podczas przeszukania policjanci w mieszkaniu znaleźli ponad 20 działek marihuany. 32-latek był również wielokrotnie notowany przez policję.
Jeleniogórzaninowi za popełnione przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Ponadto w ramach walki z „białą śmiercią” 25 stycznia jeleniogórscy policjanci zatrzymali 36-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania.
Podejrzany jest o dealerkę tak zwanej polskiej heroiny. Przestępca trafił do policyjnej izby zatrzymań. Podobnie jak „koledze po fachu” grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~zak 27-01-2007 10:24
ludzie, zatrzymacie 2 a na ich miejsce pojawi sie 5. Przeciez to i tak nic nie da, bo ten kto bedzie chciał cpac to i tak kupi i zacpa. Nikt nikomu na siłe nie wciska... legalize it!
~Zorro 3-02-2007 23:58
ale wyczyn jeleniogórskiej poljcji, gdy na karzdym kroku w jelonce mozna kupic prochy itp. , poljca poprostu nie chce scigac dilerow a do szefow nie ma dostepu bo jest cienka jak nawet prostego dilera z majowki nie potrafia złapac choc wszyscy wiedza kto tam handluje. Ponadto pytam gdzie prowokacja polcyjna w celu wyłapania dilerow itp. nie ma bo czesc z nich to koledzy gliniazy i znaja sie z widzenia ci złapani to na pewno nie przez nasza polcje w JG ale zamiejscowe namiary lub przypadek. Pozdro internałta

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group