Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 5855
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Wpadka złodzieja - radiowóz staranowany

Wtorek, 12 grudnia 2006, 0:00
Autor: TEJO
Sukcesem policji zakończył się brawurowy pościg za mężczyzną, który ukradł wartego 100 tysięcy złotych mercedesa sprintera.

Niemal filmowe sceny rozegrały się w nocy z poniedziałku na wtorek na terenie gminy Stara Kamienica. Patrol policji zauważył poruszającego się mercedesa w jednej z miejscowości gminy. Podejrzenie funkcjonariuszy wzbudziło dziwne zachowanie się kierowcy. Postanowili zatrzymać go do kontroli.

Siedzący za kierownicą pojazdu nie zatrzymał się jednak tylko rozpoczął ucieczkę, podczas której – wrzucając bieg wsteczny – dwukrotnie staranował policyjne auto – informuje nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Na szczęście uszkodzenia radiowozu nie unieruchomiły go. Policjanci ruszyli w pościg za pędzącym z ogromną prędkością mercedesem. Złodziej został w końcu zmuszony do zatrzymania się.

Policja ustaliła, że wspomniany mercedes został skradziony tej samej nocy z ulicy Francuskiej w Jeleniej Górze. Wewnątrz auta znaleziono narzędzia, które posłużyły przestępcy do kradzieży pojazdu.
Okazało się również, że 33-latek ma na swoim koncie więcej czynów przestępczych i jest poszukiwany kilkoma listami gończymi.

Brawurowy złodziej trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Teraz czeka go sprawa karna. Za wymienioną kradzież z włamaniem grozi mu kara do 10 lat więzienia. Odpowie także za częściowe zniszczenie policyjnego radiowozu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group