Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 11414
Zalogowanych: 64
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Wpadka złodzieja - radiowóz staranowany

Wtorek, 12 grudnia 2006, 0:00
Autor: TEJO
Sukcesem policji zakończył się brawurowy pościg za mężczyzną, który ukradł wartego 100 tysięcy złotych mercedesa sprintera.

Niemal filmowe sceny rozegrały się w nocy z poniedziałku na wtorek na terenie gminy Stara Kamienica. Patrol policji zauważył poruszającego się mercedesa w jednej z miejscowości gminy. Podejrzenie funkcjonariuszy wzbudziło dziwne zachowanie się kierowcy. Postanowili zatrzymać go do kontroli.

Siedzący za kierownicą pojazdu nie zatrzymał się jednak tylko rozpoczął ucieczkę, podczas której – wrzucając bieg wsteczny – dwukrotnie staranował policyjne auto – informuje nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Na szczęście uszkodzenia radiowozu nie unieruchomiły go. Policjanci ruszyli w pościg za pędzącym z ogromną prędkością mercedesem. Złodziej został w końcu zmuszony do zatrzymania się.

Policja ustaliła, że wspomniany mercedes został skradziony tej samej nocy z ulicy Francuskiej w Jeleniej Górze. Wewnątrz auta znaleziono narzędzia, które posłużyły przestępcy do kradzieży pojazdu.
Okazało się również, że 33-latek ma na swoim koncie więcej czynów przestępczych i jest poszukiwany kilkoma listami gończymi.

Brawurowy złodziej trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Teraz czeka go sprawa karna. Za wymienioną kradzież z włamaniem grozi mu kara do 10 lat więzienia. Odpowie także za częściowe zniszczenie policyjnego radiowozu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29)

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz koleją?

Oddanych
głosów
460
Tak, często
15%
Czasami
46%
Nigdy
9%
Nie, wolę autobus
3%
Nie, bo mam samochód
27%
 
Głos ulicy
Czy Teatry Uliczne w tym roku się podobały?
 
Warto wiedzieć
Ile wody powinniśmy pić w ciągu doby?
 
Rozmowy Jelonki
Mam nadzieję, że telefon wkrótce zadzwoni
 
Ciekawe miejsca
Tylko dla wytrwałych: Karkonosze w 1 dzień
 
Aktualności
Pełnia w Karkonoszach. Czy komuś przeszkadza księżyc?
 
Aktualności
Z Jeleniej Góry w Himalaje
 
Turystyka
Z taśmy do kolejki
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group