Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 5416
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Wpadka złodziei paliwa

Piątek, 12 listopada 2021, 8:11
Autor: WAC
Region: Wpadka złodziei paliwa
Fot. policja
Policjanci z powiatu bolesławieckiego zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamania do baków pojazdów ciężarowych i kradzież paliwa. Zatrzymanym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze prewencji Komisariatu Policji w Kruszynie podczas nocnego patrolowania miejsca gdzie parkują samochody ciężarowe zatrzymali 44-letniego mieszkańca powiatu bolesławieckiego. Okazało się, że mężczyzna stał na czatach, kiedy jego wspólnik dokonywał włamań. Szybka współpraca z innymi policjantami pozwoliła zatrzymać także drugiego podejrzanego, 31-letniego mieszkańca powiatu polkowickiego, mimo że ten próbował ucieczki. Przy jednym z samochodów ciężarowych policjanci zabezpieczyli bańki zawierające 100 litrów paliwa, pochodzącego z kradzieży.

Sprawcy na miejsce przestępstwa przyjechali samochodem, który ukryli w pobliskim lesie - informuje podkom. Wojciech Jabłoński. - Podział ról między wspólnikami był wyraźny. Podejrzani będąc w porozumieniu chcieli dokonać kradzieży paliwa z trzech ciężarówek. W jednym przypadku zostało spuszczone 100 litrów paliwa, w dwóch pozostałych samochodach doszło do usiłowania kradzieży z włamaniem. Ponadto policjanci udowodnili 31-latkowi dokonanie 3 kradzieży z włamaniem na tym samym terenie. Mieszkaniec powiatu polkowickiego włamał się do baków pojazdów i ukradł łącznie ponad 900 litrów paliwa.

Twoja reakcja na artykuł?

9
50%
Cieszy
4
22%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
5
28%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group