Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 13984
Zalogowanych: 83
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wpadka z narkotykami podczas kontroli drogowej

Piątek, 1 lipca 2022, 12:15
Aktualizacja: 12:17
Autor: 112
Jelenia Góra: Wpadka z narkotykami podczas kontroli drogowej
Fot. Archiwum Policji
Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 26 i 35 lat, którzy podejrzani są o posiadanie narkotyków. Dodatkowo 26-letni kierujący pojazdem najprawdopodobniej był pod wpływem środków odurzających.

1 lipca około godziny 2.10 policjanci jadąc ul. Mickiewicza w Jeleniej Górze zauważyli pojazd marki VW, którego kierujący na ich widok gwałtownie skręcił w boczną ulicę. Policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej.

Samochodem kierował 26-letni mieszkaniec województwa opolskiego, który podróżował z 35-letnim pasażerem. W trakcie czynności okazało się, że zarówno kierowca, jak i pasażer posiadali narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę, z której można uzyskać kilkanaście porcji handlowych. Dodatkowo zachowanie kierowcy wskazywało, że mógł być on pod wpływem środków odurzających. 26-latek przyznał, że zanim wsiadł za kierownicę zażył amfetaminę.

Za popełnione przestępstwo grozi im do trzech lat pozbawienia wolności. Jeżeli badanie krwi potwierdzi, że 26-latek kierował pojazdem będąc pod wpływem narkotyków, wówczas odpowie również za to przestępstwo.

Twoja reakcja na artykuł?

3
16%
Cieszy
6
32%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
10
53%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co myślisz o spożywaniu alkoholu na studniówkach?

Oddanych
głosów
397
Wypada, żeby był całkowicie zabroniony
52%
Powinien być dozwolony - w zabawie uczestniczą pełnoletnie osoby
48%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Kulisy obsesji nienawiści Hitlera do Żydów
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Aktualności
Jak jednym manewrem stracić prawko
 
Kultura
Śnieżne Kotły w obiektywie Rafała Kotylaka
 
Jelenia Góra - KARR
Zakończenie VI edycji Uniwersytetu Liderów
 
Pieniądze
50 groszy – kaucja to czy voucher na zakupy?
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group