Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 15 listopada
Imieniny: Alberta, Leopolda
Czytających: 10593
Zalogowanych: 29
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Wpadka po 18 latach

Niedziela, 27 kwietnia 2025, 18:59
Autor: Policja Jelenia Góra
Dolny Śląsk: Wpadka po 18 latach
Fot. Policja Jelenia Góra
Dzięki skutecznej pracy operacyjnej funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zakończyła się długoletnia ucieczka mężczyzny, który przez blisko dwie dekady unikał odpowiedzialności karnej. 47-letni jeleniogórzanin poszukiwany był na podstawie trzech listów gończych wydanych przez sądy w Jeleniej Górze, Siemianowicach Śląskich i Bytomiu.

Mężczyzna został zatrzymany 17 kwietnia br. na terenie województwa lubuskiego.

Jeleniogórscy policjanci, działając na podstawie zebranych informacji operacyjnych, ustalili, że poszukiwany 47-latek wynajmuje mieszkanie w jednej z miejscowości województwa lubuskiego.

Mężczyzna od 18 lat ukrywał się przed organami ścigania, często zmieniając miejsca pobytu, a także wyjeżdżając za granicę, by utrudnić swoją identyfikację i uniknąć zatrzymania.

Kiedy funkcjonariusze zapukali do drzwi jego obecnego miejsca zamieszkania, był wyraźnie zaskoczony ich widokiem, nie spodziewał się, że po tylu latach dosięgnie go sprawiedliwość.

Policjanci natychmiast zatrzymali 47-latka, który poszukiwany był w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku, 8 miesięcy i 10 dni m.in. za uszkodzenie ciała.

Mężczyzna został doprowadzony do najbliższej jednostki Policji, a następnie przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

Twoja reakcja na artykuł?

40
78%
Cieszy
3
6%
Hahaha
4
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
2%
Złości
3
6%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy bierzesz udział w zrzutkach, zbiórkach i innych formach finansowej pomocy?

Oddanych
głosów
532
Tak, kilka razy w miesiącu
7%
Tak, ale raz na parę miesięcy
27%
Tak, ale wspieram tylko potrzebujących z regionu
6%
Tak, ale wspieram potrzebujących w inny sposób
11%
Nie biorę udziału w takich akcjach
49%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Pod tym względem Bałtyk to fenomen
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Idzie zima, nawet 20 stopni mniej
 
Pogodowo
Polak w Karkonoszach
 
112
Sam zrobił w domu bombę
 
Kultura
Nowa piosenka jeleniogórskiego Leniwca – "Świat nie jest gotowy na Polskę"
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group