Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 3040
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

LWÓWEK ŚLĄSKI: WOŚP z Królewną Śnieżką i fryzjerem

Czwartek, 7 stycznia 2010, 10:50
Aktualizacja: Sobota, 1 stycznia 2011, 9:05
Autor: KAM
LWÓWEK ŚLĄSKI: WOŚP z Królewną Śnieżką i fryzjerem
Fot. Organizator
W niedzielę (10 I) Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz XVIII zagra w Lwówku Śląskim. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji dla mieszkańców Lwówka, którzy tego dnia odwiedzą lwówecki ratusz. Nie zabraknie dobrej muzyki i licytacji na rzecz WOŚP.

Ponad 40 wolontariuszy będzie zbierało w Lwówku Śląskim pieniądze na rzecz WOŚP, która w tym roku po raz drugi zagra dla dzieci z chorobami onkologicznymi. Organizatorzy jak co roku przewidzieli liczne kwesty.

O godzinie 10:00 w Rynku rozpocznie się loteria fantowa, która potrwa do godziny 17:00. W Sali Mieszczańskiej ratusza między godziną 14:00 a 15:00 wystąpią uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Lwówku Śląskim w przedstawieniu „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Na saksofonie zagra także utalentowany Michał Kuśnierz oraz uczestnicy kółka muzycznego. Po koncertach uczniowie zapowiadają także tańce na wesoło.

W czasie kwesty WOŚP w ratuszu otwarty zostanie specjalny punkt fryzjerski Sylwia&Kamil, a cały dochód ze strzyżenia przeznaczony zostanie na rzecz dzieci z chorobami onkologicznymi. Organizatorzy przewidzieli także liczne koncerty lwóweckich zespołów a także kapel z Wrocławia i Legnicy. O godzinie 19: 00 rozpocznie się tradycyjna aukcja na rzecz WOŚP.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group