Czwartek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 10478
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Woskar pokonuje Piasta

Czwartek, 3 sierpnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 4 sierpnia 2006, 0:56
Autor: Agnieszka Rafińska
Kotlina Jeleniogórska: Woskar pokonuje Piasta
Fot. Rafa
W Dziwiszowie odbył się sparing pomiędzy Piastem Dziwiszów a Woskarem Szklarska Poręba. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 19.00, a zakończyło wynikiem 2:1 dla obuwniczych.

Faworytem tego meczu byli podopieczni Zygfryda Borkowskiego. Przewidywania te nie sprawdziły się jednak na boisku, gdyż pojedynek był bardzo wyrównany. Dziwiszowianie nie przestraszyli się grających o klasę wyżej przeciwników i byli dla nich równorzędnym rywalem. Wszystkie bramki tego widowiska padły w pierwszej połowie. Piłkarze Woskara mieli dużo szczęścia, ponieważ jedno trafienie dla nich padło po samobójczym strzale. Natomiast autorem drugiego gola był Paweł Stefanowicz. Honorową bramkę dla Piasta zdobył Krzysztof Wrzal.

<b>Skład Piasta Dziwiszów: </b>
Szymon Skupin, Dariusz Mikulski – Krystian Kubicz, Krzysztof Gurazda, Paweł Moszumański. Maciej Zientek, Paweł Duzinkiewicz, Radosław Kogut, Paweł Sochacki, Krzysztof Wrzal, Bartłomiej Gurazda, Łukasz Bem, Łukasz Chwedorowicz

<b>Skład Woskara Szklarska Poręba: </b>
Tomasz Stefanowicz - Grzegorz Chornicki, Damian Woźniak, Krzysztof Jahn, Dariusz Michałek, Artur Seta, Tomasz Sobolewski, Przemysław Biernat, Paweł Stefanowicz, Rafał Masłowski, Arkadiusz Gawlik.

W najbliższych dniach obie drużyny czekają następne sprawdziany. Piast Dziwiszów zagra na swoim obiekcie turniej z okazji 750-lecia gminy Jeżów Suedecki. Oprócz miejscowej „jedenastki” udział wezmą ekipy Lotnika Jeżów Sudecki, LZS-u Łomnica oraz Olimpii Kowary. Chętnych do obejrzenia zmagań tych zespołów zapraszamy w niedzielę na boisko w Dziwiszowie, na godzinę 11.00. Z kolei drużyna ze Szklarkiej Poręby wybiera się do Jeleniej Góry, żeby rozegrać mecz z Karkonoszami. To spotkanie odbędzie się już w najbliższy piątek o godzinie 18.00 na stadionie przy ulicy Lubańskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz "na sobie" jakikolwiek tatuaż?

Oddanych
głosów
1043
Tak
11%
Nie
61%
Zamierzam sobie zrobić
3%
Nigdy sobie nie zrobię
25%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
112
Akcja "Gruchot"
 
Turystyka
Dramat w górach
 
112
Seniorzy z policją
 
Polityka
O herbie powiatu
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group