Niedziela, 28 czerwca
36°C Jelenia Góra
reklamy

Woleli wypić niż dać jeść dziecku

Audio

Czytaj na głos

Autor: PW 1 min czytania

Dwoje dorosłych kompletnie pijanych ludzi opiekowało się czteromiesięcznym niemowlęciem, któremu najpewniej skąpili na jedzenie.

Do zdarzenia doszło w Lubawce. W nocy z piątku na sobotę policjanci zostali poinformowani o tym, że w jednym z mieszkań pijani rodzice „opiekują się” niemowlęciem. Okazało się, że informacje te są prawdziwe.

Funkcjonariusze przyjechali pod wskazany adres i zastali na miejscu 25-letnią kobietę, która miała ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Jej 34-letni konkubent był jeszcze bardzie pijany i miał ponad 2,5 promila. 4-miesięczny chłopiec trafił do kamiennogórskiego szpitala.

Dziecko trafiło na oddział z objawami niedożywienia. Dorośli zostali przesłuchani po wytrzeźwieniu. Jeśli okaże się, że narazili zdrowie dziecka na szwank, grozi im kara do pięciu lat więzienia.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka