Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 2333
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Wolę Być – Rotariański Festiwal Życia

Wtorek, 2 października 2012, 7:02
Aktualizacja: 7:46
Autor: Angela
Region: Wolę Być – Rotariański Festiwal Życia
Fot. Organiatorzy
Koncert na gongach i misach tybetańskich, spektakl teatralny w wykonaniu aktorki Teatru Dramatycznego w Warszawie, jarmark miejscowego rzemiosła, bezpłatne porady prawne i podatkowe, stoiska z grą wizualną opartą o wyścigi Formuły 1, prezentacje Nadleśnictwa Śnieżka i uczniów miejscowych szkół – to tylko kilka z atrakcji, które przygotowano na najbliższą sobotę (6 października 2012 r.) na placu przy Ratuszu w Kowarach (ul. 1 Maja) w ramach Rotariańskiego Festiwalu Życia.

Całość rozpocznie się o godz. 10.00 występem artystycznym przedszkolaków, następnie zaprezentują się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 Kowarach (10:30), Zespołu Szkół Ogólnokształcących (11:00) i Szkoły Podstawowej nr 3 Kowarach (11.30). Po nich na scenie pojawią się „Kowarskie Wrzosy” (12.00) i „Kowarska Orkiestra Rozrywkowej” (12.30).

Zaplanowano także prezentację spektaklu „Tabor Cygańska Wyspa” (13.30) i koncert na gongach i misach tybetańskich pt.€œ”W szczelinie nicości” w wykonaniu Ryszarda Ługowskiego z Warszawy (Galeria Sztuki XX1 Mazowieckiego Centrum Kultury, godz. 14.00).

Spektakl teatralny pt. ”Cesarz” w wykonaniu aktorki Teatru Dramatycznego w Warszawie Jolanty Olszewskiej oparty na prozie Ryszarda Kapuścińskiego odbędzie się w budynku MOK o godz. 18.00.

Ponadto na imprezie nie zabraknie stoisk z domowymi wypiekami, prezentacji hobbystów, m.in. PZHGP, nauki techniki haftu krzyżykowego czy inauguracji kampanii społecznej pn. "Postaw na Rodzinę".

Organizatorzy imprezy to: Rotary Club Karpacz Karkonosze, Fundacja Alternatyw Cywilizacyjnych ŻYĆ INACZEJ oraz Miasto Kowary.

Partnerzy: Miejski Ośrodek Kultury w Kowarach, Nadleśnictwo Śnieżka, PKPS w Kowarach, Sekcja Kowary PZHGP, Renault Dzięciołowski Sp. z o.o.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group