Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 5176
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wojna bajek! Narysuj ilustrację na afisz i do programu sztuki

Sobota, 18 lutego 2012, 8:31
Aktualizacja: Czwartek, 26 kwietnia 2012, 11:22
Autor: Organizator
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze przygotowuje kolejną premierę. Tym razem będzie to przedstawienie dla najmłodszych widzów zatytułowane „Wojna bajek”. Z tej okazji placówka ogłasza Wielki Konkurs Rysunkowy na ilustracje do programu przedstawienia.

Dziewczęta i chłopcy, którzy zechcą wziąć udział w konkursie, mają za zadanie narysować jedną z wymienionych postaci z bajek J. C. Andersena: Królowa Śniegu, Dziewczynka z zapałkami, Świniopas, Ołowiany Żołnierzyk, Szczur, Cesarz, Księżniczka, Pastereczka, Kominiarczyk.

Rysunki należy przynieść lub dostarczyć listownie na adres Teatru. Wybrane prace dzieci zostaną wydrukowane na afiszu spektaklu oraz umieszczone w programie spektaklu. Wszystkie wybrane rysunki umieszczone zostaną na wystawie w foyer Teatru, którą przygotujemy przy okazji premiery w dniu 31 marca 2012 r. .

Technika wykonania pracy jest dowolna. Prace należy opatrzyć metryczką; metryczka, umieszczona na odwrocie zgłoszonego dzieła powinna zawierać następujące dane: imię i nazwisko autora, klasę oraz nazwę i adres placówki, którą reprezentuje uczestnik konkursu.

Rysunki można dostarczać do Działu Marketingu Teatru im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze do dnia 27 lutego 2012 r.
Szczegóły na stronie teatru: www.teatrnorwida.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group