Poniedziałek, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 6882
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wodny aerobik i… jabłka w Termach Cieplickich

Niedziela, 10 sierpnia 2014, 8:52
Aktualizacja: 12:00
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Wodny aerobik i… jabłka w Termach Cieplickich
Fot. Tomasz Raczyński
Pod hasłem "Picnic Colours" minęła kolejna sobota (9.08.) w Termach Cieplickich. Wśród atrakcji przygotowanych dla gości parku był wodny aerobik, a także muzyka „serwowana” przez DJ'a, a na odchodne mieszkańcy, turyści i kuracjusze otrzymywali polskie jabłka.

Co się kryło pod hasłem "Picnic Colours"? - Kolory wakacji, słońce, niebieskie niebo, zieleń drzew, kolory wody i muzyka, którą dostosowujemy do atmosfery, jaka w danym momencie panuje - tłumaczy prezes Term Cieplickich Zbigniew Kubiela. - Mnóstwo osób korzysta też z kąpieli słonecznych – dodaje.

Termy dołączyły do ogólnopolskiej akcji "Jedz jabłka na złość Putinowi". - Chcemy wspomóc polskich sadowników, zachęcać do jedzenia jabłek - mówił Zbigniew Kubiela. - Jabłka to zdrowie, pobyt w Termach również, więc te dwa elementy ze sobą współgrają. Kupiliśmy na dzisiaj ponad 300 kg jabłek - informował.

Chętnych do uprawiana aerobiku w wodzie nie brakowało. Kobiety, mężczyźni, dzieci - wszyscy bez względu na wiek i warunki fizyczne poddawali się wodnym ćwiczeniom, które co godzinę odbywały się na zewnętrznym basenie. - Przyjemnie jest się poruszać pod okiem instruktora aerobiku, przynajmniej raz w tygodniu jestem tutaj i bardzo chętnie wracam - stwierdziła pani Joanna z Jeleniej Góry.

Już za dwa tygodnie odbędzie się kolejna wieczorna impreza w Termach, tym razem w stylu hawajskim, a rozpocznie się o godz. 20:00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (68) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group