Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

Woda wróciła do jeleniogórskich kranów

Audio

Czytaj na głos

Autor: Mea 1 min czytania

Przez wczorajszą (13.12) awarię wodociągu na ul. Wincentego Pola, gdzie pękła stara rura, wody nie było w dużej części Jeleniej Góry. – Puściliśmy wodę inną siecią, dlatego obecnie jest słabe ciśnienie w kranach. Jeszcze dzisiaj ma zostać całkowicie usunięta awaria – poinformował dyżurny pogotowia "Wodnika".

reklamy
reklamy

Do awarii doszło wczoraj ok. godz. 14.00. Bez wody była część śródmieścia, Zabobrze 1, 2 i 3 oraz Maciejowa.

– Woda była rozwożona beczkowozem, jednak nie mogliśmy dotrzeć wszędzie. Ok. godz. 21.00 woda wróciła do jeleniogórskich kranów – informował dyżurny.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka