Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 2534
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Woda podmywa ulicę Widok

Niedziela, 5 kwietnia 2015, 7:34
Aktualizacja: 8:24
Autor: Mea
Jelenia Góra: Woda podmywa ulicę Widok
Fot. Czytelniczka
– Deszczówka podmywa asfalt na remontowanej ul. Widok. Mamy obawy, że droga może się zapaść – napisała do redakcji Czytelniczka. – Będzie budowana nowa kanalizacja deszczowa – zapewnił Jerzy Bigus, wicedyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze.

Jak pisze Czytelniczka, mieszkańcy remontowanej ul. Widok w Cieplicach przez miesiąc nie mieli chodnika, bo totalnie rozkopany. - Od poniedziałku (30.03) robotnicy wykonujący chodnik, rozkopali teren pod ten ciąg pieszy i nie zabezpieczyli ulicy. Podczas deszczu woda płynąca z góry korytem pod chodnik wypłukuje ziemię i asfalt. Jak tak dalej będzie, to zapadnie się jezdnia – pisze Czytelniczka.

Obecnie część chodników jest już zrobiona. – Wykonawca realizuje prace, jednak opady deszczu i wiatr przeszkadzają w tym. Trzeba zaznaczyć, że wcześniej na ul. Widok kanalizacja deszczowa połączona była z sanitarną. Obecnie ma zostać wybudowany nowy kanał odwodnień, by odprowadzić deszczówkę. Przez to termin zakończenia remontu ulicy wraz z budową chodników, który zaplanowany był na 31 lipca tego roku, może się nieco przesunąć – poinformował Jerzy Bigus.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group