Piątek, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 6927
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Woda już nie wedrze się do Tesco?

Środa, 1 sierpnia 2012, 8:58
Aktualizacja: 9:00
Autor: Mea
Wczorajsza kontrola (31.07) wykonana w cieplickim supermarkecie Tesco przez pracowników jeleniogórskiego sanepidu nie wykazała, aby produkty tam sprzedawane zostały uszkodzone przez deszczówkę, która wdarła się do sklepu w minioną sobotę. – Pracownicy twierdzili, że do takiej sytuacji, czyli zalania sklepu w wyniku opadu deszczu doszło po raz pierwszy – poinformowała Ewa Czyżewska, dyrektor Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Jeleniej Górze. Natomiast klienci twierdzą, że sytuacja powtarza się przy każdej większej ulewie.

- Woda opadowa przedostała się na halę sprzedaży z instalacji kanalizacyjnej, która znajduje się w pomieszczeniu ekipy sprzątającej. W takiej sytuacji zalana część sklepu powinna być zamknięta dla klientów – mówi Ewa Czyżewska, szefowa jeleniogórskiego sanepidu. - Wystąpimy do dyrekcji Tesco z żądaniem udzielenia informacji w ciągu 30 dni o sposobie rozwiązania problemu, aby więcej taka sytuacja się powtórzyła – dodała Ewa Czyżewska.

Rzecznik Supermarketu Tesco poinformował, że zostały już podjęte kroki, aby problem raz na zawsze usunąć. - Sytuacja ta jest wynikiem ukształtowania terenu w okolicach ul. Wolności. Przepraszamy naszych klientów za wszelkie niedogodności i możemy zapewnić, że sprzedawane przez nas produkty są pełnowartościowe. Podjęliśmy również czynności mające na celu zlikwidowanie, i niedopuszczenie do podobnych sytuacji w przyszłości. Montujemy specjalne zabezpieczenia – klapy zwrotne i odwodnienie liniowe, które będą blokować spływającą wodę deszczową – poinformował Jakub Jeremko z biura prasowego Tesco Polska sp. z o.o.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group