Środa, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 6406
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Właściciel Facebooka robi zakupy w Jeleniej Górze

Niedziela, 28 września 2014, 8:25
Aktualizacja: Poniedziałek, 29 września 2014, 6:44
Autor: Mea
Jelenia Góra: Właściciel Facebooka robi zakupy w Jeleniej Górze
Fot. CodeTwo
Jeleniogórska firma programistyczna CodeTwo zdobyła ostatnio kolejnego, bardzo znanego klienta. Po takich instytucjach, jak Najwyższy Sąd Stanów Zjednoczonych, Shell, czy Santander, przyszedł czas na samego Facebooka.

- Jest to dla nas nie lada sukces, że tak znana firma zdecydowała się na zakup oprogramowania właśnie od nas, a nie od konkurencji amerykańskiej – powiedział Przemysław Sidorko, technik sprzedaży w CodeTwo.

Facebook wykorzystuje oprogramowanie CodeTwo do wsparcia procesów przejmowania kupionych przez nich spółek. Głównie w przypadku migracji kont pocztowych z Google do serwerów pocztowych, opartych na technologii Microsoft, z których korzysta Facebook.

- Ten sukces zawdzięczamy całemu zespołowi programistów, marketingowi i dobrze prowadzonej obsłudze sprzedażowo-serwisowej z naszej strony. Po zakupie pierwszej paczki licencji i przeprowadzeniu kilku migracji, Facebook poprosił nas o dodanie kilku modyfikacji do programu. Udało nam się zrobić to szybko, co spodobało się menadżerom projektów, którzy poprosili nas o dobudowanie dodatkowych funkcjonalności programu. W tej chwili jeden z zespołów programistów kończy już prace nad nową wersją i niedługo pojedzie ona do słonecznej Kalifornii – mówił Szymon Szczęśniak, dyrektor sprzedaży i marketingu w CodeTwo.

Spółka CodeTwo prężnie działa w Jeleniej Górze od 2007 roku. Wciąż poszukuje programistów ASP.NET, którzy mogliby powiększyć szeregi choćby tego działu, który programuje dla Facebooka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1030
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group