Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6400
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Włamywał się, kradł pieniądze, torebki, dokumenty

Czwartek, 5 maja 2011, 13:30
Aktualizacja: 13:30
Autor: KMP
Wczoraj policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 17–letniego jeleniogórzanina podejrzanego o kradzieże i kradzieże z włamaniem do różnych obiektów w mieście.

Jak ustalili policjanci, 17 – latek ma na swoim koncie co najmniej 14 tego typu przestępstw. Sprawca czynów tych dopuścił się od grudnia ubiegłego roku do lutego 2011 w Jeleniej Górze.

Chłopak włamał się i okradł kilka piwnic , skąd jego łupem padły między innymi trzy rowery, fotel samochodowy, amortyzatory i sprężyny. Włamał się do jednego z jeleniogórskich zakładów, skąd ukradł kilkadziesiąt metrów kabla miedzianego oraz do altanki. Ponadto w jednym z autobusów komunikacji miejskiej ukradł pokrzywdzonemu portfel wraz z dokumentami i pieniędzmi, a w innym autobusie wykorzystał sen pokrzywdzonego, któremu także ukradł portfel wraz z pieniędzmi, kartami bankomatowymi i pieniędzmi.

Młody przestępca ma na koncie również kradzież dwóch torebek, na tzw. „wyrwę”. Łączne straty pokrzywdzonych wynoszą około 10 tysięcy złotych. Obecnie policjanci ustalają kolejnych pokrzywdzonych.

17-latek przyznał się do tych przestępstw, za które teraz grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group