Wtorek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 6811
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Włamywacz został zatrzymany

Sobota, 25 czerwca 2016, 12:15
Aktualizacja: 20:17
Autor: 112
Region: Włamywacz został zatrzymany
Fot. Archiwum
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamywał się i okradał samochody. Dodatkowo ma między innymi na koncie kradzież z włamaniem do pomieszczenia gospodarczego oraz kradzież piwa.

19-latek został zatrzymany 23 czerwca około godziny 10.00 zaraz po tym, jak włamał się i okradł samochód marki fiat Ducato, skąd zabrał portfel, srebrną obrączkę, dokumenty oraz karty do bankomatu. Policjanci odzyskali skradziony łup.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze prowadząc czynności w tej sprawie dodatkowo ustalili, że mężczyzna ma na koncie jeszcze co najmniej pięć przestępstw, których dopuścił się w Jeleniej Górze i w Karpaczu od maja do czerwca br.

- W tym okresie 19-latek najprawdopodobniej włamał się i okradł jeszcze dwa samochody. Jego łupem padły radia, laptop i różne drobne rzeczy. Ponadto podczas imprezy plenerowej wykorzystał chwilę nieuwagi właściciela i ukradł mu 20 piw oraz włamał się do pomieszczenia gospodarczego w centrum miasta, skąd wyniósł sprzęt narciarski o łącznej wartości 1550 zł. Nie jest wykluczone, że 19-latek dopuścił się również kradzieży perfum w jednej z drogerii w Karpaczu, czym spowodował straty w wysokości 2000 zł informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group