Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 5027
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Włamywacz za kratami

Środa, 16 maja 2007, 0:00
Aktualizacja: Środa, 16 maja 2007, 12:54
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Włamywacz za kratami
Fot. Archiwum
Okradł domek jednorodzinny i złupił auto: wakacje spędzi w celi aresztu.

Temida nie bywa rychliwa, ale sprawiedliwa. Przekonał się o tym 31-letni jeleniogórzanin, który wraz z młodszym o 7 lat kompanem wybrali się pod koniec lutego na złodziejskie występy na osiedle domków jednorodzinnych przy ulicy Głowackiego w Jeleniej Górze.

Łupy wynieśli spore: mikrofalówkę, zestaw muzyczny, golarki elektryczne oraz kosmetyki. Złodziejom było mało i postanowili przy okazji „obrobić” stojący na ulicy samochód. Do auta się włamali. Ukradli z niego torebkę damską wraz z licznymi dokumentami, skrzynkę na narzędzia i inne przedmioty. – Pokrzywdzony poniesione straty oszacował na kwotę 5000 zł – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Pierwszy z przestępców nie nacieszył się długo wolnością. Wpadł w ręce stróżów prawa już po kilku dniach. Drugi myślał, że mu się upiecze, ale się przeliczył. Policjanci złapali go w poniedziałek, kiedy nie spodziewał się, że ktoś jeszcze pamięta o tym, że popełnił przestępstwo. 31-latka we wtorek sąd aresztował na trzy miesiące. Wnioskowała o to policja oraz prokuratura.
Złodzieja czeka sprawa w sądzie. Wraz ze swoim kolegą „po fachu” mogą w więzieniu spędzić nawet 10 lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group