Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 3953
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KARPACZ: Włamywacz schował się w skrytce

Czwartek, 1 lipca 2010, 18:38
Aktualizacja: 18:40
Autor: TEJO
Trzydziestu czterech kradzieży z włamaniem dopuścił się mieszkaniec Karpacza, którego policja zatrzymała, choć ukrył się przed stróżami prawa w skrytce w podłodze swojego mieszkania.

Wczoraj policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu zatrzymali 25-letniego mieszkańca tej miejscowości podejrzanego o co najmniej 34 kradzieże z włamaniem. Sprawca włamywał się do domów w budowie, pensjonatów i mieszkań, skąd kradł elektronarzędzia, aparaty fotograficzne, z samochodów koła , kołpaki i inne przedmioty. "Działał" od ubiegłego roku.

Często wykorzystywał chwilową nieobecność lub nieuwagę właścicieli bądź lokatorów. – Funkcjonariusze w wyniku przeszukania jego mieszkania odzyskali większość skradzionego mienia. Obecnie ustalają pokrzywdzonych.
Mężczyzna został zatrzymany w swoim mieszkaniu, gdzie ukrył się przed policjantami w skrytce w podłodze – mówi podinsp. Edyta Bagrowska z policji.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za kradzieże i kradzieże z włamaniem grozić mu może kara nawet do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group