Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Włamał się do warzywniaka, ukradł wagi

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji ustalili i zatrzymali 18–latka podejrzanego o kradzież z włamaniem. Pomógł im w tym monitoring.

reklamy

Chłopak w nocy z 22 na 23 września br. włamał się do jednego z kiosków warzywnych w Jeleniej Górze. Wyniósł stamtąd dwie wagi elektroniczne o wartości 1500 zł.

Policjanci powiadomieni o zdarzeniu rozpoczęli poszukiwanie sprawcy. Na podstawie zebranych informacji oraz w oparciu o nagrania z monitoringu wytypowali i zatrzymali podejrzanego. 18-latek przyznał się do kradzieży z włamaniem. Nie potrafił wytłumaczyć dlaczego to zrobił. Twierdził, że był wtedy pijany.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka