Niedziela, 28 czerwca
36°C Jelenia Góra
reklamy

Włamał się do samochodu i wpadł

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

Po pościgu został zatrzymany wczoraj (25.07) 21–latek z Jeleniej Góry, który około godz. 13.00 włamał się do samochodu marki Audi zaparkowanego przy al. Jana Pawła II. Został on zauważony przez przejeżdżający patrol policji.

W centrum miasta łomem otworzył on drzwi audi i wszedł do środka. Nie zdążył jednak nic ukraść, bo został zauważony przez patrol policji, na widok którego zaczął uciekać. Po pościgu mężczyzna został zatrzymany. Okazało się, że takiego przestępstwa dopuścił się nie po raz pierwszy. Teraz grozi mu do 10. lat więzienia.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka