Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5855
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Władza w regionie

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Niedziela, 26 listopada 2006, 0:00
Autor: TEJO
W Szklarskiej Porębie dotychczasowy burmistrz Zbigniew Misiuk przegrał z Arkadiuszem Wichniarkiem, który będzie rządził miastem pod Szrenicą.

Zmiana w Piechowicach: Stanisław Ejnik po kilku latach przestaje być burmistrzem. Przegrał wybory z Zofią Grabias-Baranowską.

W Podgórzynie władzę przejmuje Anna Latto, która pokonała dotychczasowego wójta Roberta Tarsę.

W Bolesławcu drugą turę wyborów zdecydowanie wygrał dotychczasowy prezydent Piotr Roman, który pokonał Karola Stasika.

W Kamiennej Górze burmistrzem będzie Krzysztof Świątek, w Gryfowie – Olgierd Poniźnik, a w Lwówku Śl. – Ludwik Kaziów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (54) Dodaj komentarz

~WŁADCA PIERSCIENI 1 27-11-2006 21:05
A W NASZYCH JANOWICACH WIELKICH ZOSTAL NASZ WOJT JERZY GRYGORCEWICZ!!!JESTESMY ZADOWOLENI Z DOBREGO WYBORU NASZYCH MIESZKANCOW!A TA GARSTKA OSZOLOMOW NIECH ZAJMIE SIE PRACĄ!!!
~WŁADCA PIERSCIENI 1 27-11-2006 21:05
A W NASZYCH JANOWICACH WIELKICH ZOSTAL NASZ WOJT JERZY GRYGORCEWICZ!!!JESTESMY ZADOWOLENI Z DOBREGO WYBORU NASZYCH MIESZKANCOW!A TA GARSTKA OSZOLOMOW NIECH ZAJMIE SIE PRACĄ!!!
~zadowolony 28-11-2006 6:42
Tak tez myślałem sam glosowałem aby wójtem Podgórzyna została Pani Lato, dośc juz obiecanek Tarsy, brawo Pani Lato
~as 28-11-2006 8:18
Janowice górą!!!c Brawo Panie Grygorcewicz - serdecznie gratuluję. Wiwat Podgórzyn, nie lubię Anny Latto ale bedzie na pewno lepszym wójtem niż Pan Tarsa
~kolia 28-11-2006 10:03
Janowice.TU PAGóREK A TAM GóRKA A MY MAMY ZNOWU JURKA
~ZNAJOMY 28-11-2006 10:18
GORĄCE GRATULACJE PANIE GRYGORCEWICZ. TERAZ POWINIEN PAN ZROBIĆ PORZĄDEK Z TYMI CO NAM PRZESZKADZALI I BYLI TACY PEWNI ZE KOWALSKI WYGRA.
~Realista 28-11-2006 10:18
Panie As !! Jak Pan nie lubi Pani Latto, to dlaczego twierdzi Pan, że będzie na pewno lepszym Wójtem . Żal mi ludzi, którzy zamiastpróbować pomóc, robią wszystko, ady zaszkodzić, zniszczyć, poniżyć. Pan Tarsa jednak trochę dobrego dla gminy zrobił, wystarczy tylko trochę poczytać, popytać i realnie popatrzeć na rzeczywistość.Ciekawe jak by się Pan czuł, gdyby Pańska żona ( jeśli pan mażonę) kiedyś stwierdziła,że sąsiad z naprzeciwka byłby na pewno lepszym facetem niż Pan !
~marcyś 28-11-2006 10:46
Dzięki poparciu proboszcza pan Grygorcewicz znów Wójtem
~Prac. 28-11-2006 11:13
Kochamy Jurka!!!!!! Podpisała Górka
~Tomek 28-11-2006 11:15
szkoda żę Robert Tarsa nie został ponownie wójtem, miał wielką klase i nie był sprzedawczykiem. bo te wybory pokazały jacy naprawdę sa ludzie????że potrafią zniszcyć każdego
~tosca 28-11-2006 11:50
Gratuluję wygranej Panie Jurku, mimo że Kamil był na każdym murku i obiecywał góry złota,wyszła mu z tego kupa błota:)haha. Pan Grygorcewicz to człowiek z zasadami i ogromnym doświadczeniem i to właśnie on sprawia,że gmina Janowice Wlk.liczy się w powiecie.
~wdzięczny mieszkaniec 28-11-2006 12:40
Pan Jureczek to jest gość, naszej gminy nie ma dość.Czy to lato czy to zima przeciwnkom się nie ugina.Czy to młody czy tez stary pana wójta każdy lubuje bez miary.
~mieszkaniec janowic 28-11-2006 17:53
Ludzie ale wy jestescie naiwni, wybraliscie znowu tego Grygorcewicza, i przez kolejne cztery lata kadencji w naszej gminie nie bedzie nic zrobione, znowu bedzie panował marazm i apatia, zamiast wybrac młodego, inteligentnego Kamila Kowalskiego wy wybralkiscie tego starego wójta. Pewnie byście za nim w ogien skoczyli a on ma was wszystkich daleko w d***. Taka jest prawda. Nie bądźcie tacy naiwni, i nie słucchajcie się ksieza, bo on ma w tym wszystkim swój własny interes. Grygorcewicz teraz w tej kadencji nie zrobi już nic, bo i tak mu nie zalezy, wkońcu to jego ostatnia kadencja więc bedzie kładł, tak jak do tej pory, laskę na wszystko. Ale tak to jest jeśli prawda nie zwycięża (przykłądem moze być zerwanie ciszy wyborczej przez jednego z pracowników gminy oraz chętne zawożenie starszych i niedomagających osób na wybory w niedziele) To jest cała prawda, więc nie piszcie że ten wójt który został wybrany jest taki cudowny bo to kłąmstwo i oszczerstwo.A najgorsza w tytm wszystkim jest agitacja ksiedza, który już niemal od miesiaca na każdej mszy naprowadzał osoby na wybór, na błędny wybór... zdruzgotany wyborem wójta, mieszkaniec janowic
~Radomierzanin 29-11-2006 10:00
Radna z Radomierza agitowała za Grygorcewiczem nawet w dzień wyborów
~mieszkaniec 29-11-2006 12:46
naiwny to to ty jesteś koterzyna a nie ci co głosowali na Pana Grygorcewicza...to madrzy ludzie
~mieszkaniec 29-11-2006 13:29
młodość ma swoje prawa ale jak narazie doświadczenie ma większe...i bardzo sie z tego ciesze...gratulacje dla Pana Wojta
~mieszkaniec 29-11-2006 13:38
nie wiedziałem że ci młodzi ludzie w janowicach,którzy startowali w wyborach są tak bardzo pracowici...szok pisac takie bzdury...weżcie sie lepiej do roboty i nie liczcie na diety...ale najważniejsze że wszystko dobrze sie skonczylo...paaa przegrani
~mieszkaniec 29-11-2006 13:48
na palcach chodzimy bo sie go boimy jak za cztery lata zbudzi sie to nas zje...oby nie..wybacz kamil to do ciebie-śpij dalej.
~MIESZKANIEC JANOWIC 29-11-2006 15:59
NAJBARDZIEJ PORYPANI TO KOTORZYNA OSEKOSKI I GRZESIU PROKOP SOBOLESKI ONI SIE ZAWSZE CZEPIAJĄ A Z KOTORZYNA TO JA OSOBISCIE ZROBIE PORZĄDEK
~Myszka!!! 29-11-2006 17:12
do "mieszkańca Janowic" tak się składa, że pan Jureczek zrobił bardzo dużo dla naszej gminy. a wy wiąrzecie z nik nadzieje, dlatego, że wam głupot naobiecywał. Politologia uczy tylko dobrego mówienia a co innego jest robota. Niech najpierw się wykarze jako radny a potem pcha do koryta. nie ma odrazu wszystkiego!!! Pan Kowalski strasznie kłamał w tych swoich ulotkach co i tak się na nic zdały!!!! to źle o nim świadczy!!!
~Myszka!!! 29-11-2006 17:16
a poza tym Pan Grygorcewicz posiada zaplecze w tej branży a pan Kowalski nie! Cieszę się i dziękuje jako mieszkaniec tej gminy, że mamy takiego wójta wszystkim tym, którzy się do tego przyczynili! A pan Koterzyna niech się lepiej zajmie swoją d... i tym co powienien a nie wtrąca w to, o czym kompletnie nie ma pojęcia!
~Myszka!!! 29-11-2006 17:22
"mieszkaniec janowic" posłuchaj sobie! Jesteś jak wydmuszka pusty! Kowalski jeszcze nie został wójtem (szczęście) a już wiedział kogo zatrudni a kogo zwolni!!!! Ciszę wyborczą przerwał osobiście pan Kowalski wtargnięciem w miejsce wyborów w Radomierzu i Janowicach! Jest zakłamany a mówić pięknie to każdy potrafi!!! Może tobie też coś obiecał, że tak go bronisz???
~Myszka!!! 29-11-2006 20:41
to wszystko oczywiście do pana Koterzyny!!!
~mieszkanka Janowic Wielkich 30-11-2006 8:17
Dajcie już sobie spokój z tym wzajemnym opluwaniem, nie jest to już potrzebne. Wygrał ten kto dostał więcej głosów a teraz ważne aby Rada Gminy wraz z Wójtem pokazała że stać jest ją na coś więcej niż wzajemne oskarżanie i rozliczanie. Bo jak do tej pory to tylko słychać że to jest złe i tamto a sami od siebie nić nie zaproponują. Takie jest moje zdanie. Weźmy się wszyscy do pracy aby nasza gmina była jak najpiękniejsza a ludzie patrzyli na siebie z życzliwością a nie złością.
~Radomierzanin 1-12-2006 10:16
Niedługo będziecie żałować że oddaliście swój głos na GRYGORCEWICZA
~Myszka!!! 1-12-2006 19:33
ty radomierzanin nie badz taki pewny bo jeszcze bedziesz wypluwal te swoje bezpodstawne slowa! pan Grygorcewicz zrobił bardzo duzo dla naszej gminy. i jak tak bardzo chcesz to moge powymieniac pare rzeczy! a jeszcze wiecej dokona. taki czlowiek jak ty radomierzaninie to zwykly przypadek pustactwa i nierobstwa. bo ktos kto sie choc troche orientuje w sprawach naszej gminy to ma duzo wiecej pozytywnych rzeczy do powiedzenia niz ty!!!!!!!!!
~Myszka!!! 1-12-2006 19:34
a ty mieszkanko janowic nie bedziesz nikomu dyktowala czy mamy rozmawiac na ten czy inny temat czy nie! Jak nie masz co innego do roboty to sie rozbiesz i popilnuj swoich rzeczy!!! wielka rzadzicielka!!!
~Nauczyciel 2-12-2006 13:23
Masz myszo tyle czasu żeby pisać takie bzdury więc lepiej popracuj nad ORTOGRAFIĽ
~mieszkaniec janowic 2-12-2006 21:41
Ale Wy ludzie jesteście głupi a w szczególności "Myszka" i ten "mieszkaniec", pewnie liżecie d*** temu staremu wójtowi bo trzyma was przy korycie i daje wam miejsce pracy. Po pierwsze Pan Kowalski nie przerywał ciszy wyborczej , wręcz przeciwnie to ludzie od Grygorcewicza robili zamieszanie. Z sprawiedliwością w janowicach się nie wygra (było to dokładnie widać w tej kampanii), ale jeszcze zobaczymy. Ludzie odważcie sie i pokazcie swoje JA , nie bójcie się swoich poglądów na temat rzadów w naszej miejscowości. Musimy zebrać się w większej grupie i rozpier******* ten cały układ w gminie z księdzem na czele. A słyszeliście najnowszą nowinę Rady Gminy?? Wiecie kto został jej przewodniczacym? Gołębski Jacek. To juz normalnie paranoja. A poza tym miałeś "mieszkaniec" zły traf bo nie zgadłeś że to pisał Pan Koterzyna. Osobiście to sam popieram tego Pana tak jak i innych panów wymienionych w jednym z komentarzy tego błazna "mieszkaniec"
~mieszkańcy gminy janowice wielkie 3-12-2006 11:10
drogi mieszakncu janowic w janowicach istnieje tylko jeden uklad przeciwny wszystkiemu , co sie dzieje w naszej gminie; takie osobu jak pan koterzyna, osekowski, prokop,sobolewski i osoby z nimi zwiazane. oni dla swoich celow sa w stanie zniszczyc gmine, a tym samym jej mieszkancow. wg. nich wojt jest zly, przewodniczacy rady zly, po prostu wszystko jest do d.... ciekawe jak pan osekowski poradzilby sobie na stanowisku przewodniczacego rady majac w sobie tyle zolci i zawisci.naszym zdaniem takie osoby powinny powinny wycofac sie z zycia publicznego naszej gminy, gdyz kompromituja samych siebie i tylko szkodza wizerunkowi gminy. popieramy pana grygorcewicza i pana gołębskiego. nasza gmina dalej bedzie sie preznie rozwijac!!!!
~zirytowany mieszkaniec naszej gminy 3-12-2006 11:35
panie koterzyna były sb-eku wracaj tam z kad przyjechałeś dojanowic. ale przecież ty nie możesz, bo by cię tam powieźli. uciekłeś do janowic i myślisz, że ci wsystko wolno, mi i innym sie to nie podoba więc lepiej się uspokój!!!!!!!!!
~pozdrowienia dla abnegata :):) 3-12-2006 16:18
czy dolina czy górka jesteśmy dumni z naszego JURKA !!!!!!!!
~radomierzanin 3-12-2006 22:00
Jak jesteś taki dumny to pocałuj go w D---.
~obserwator 3-12-2006 23:42
Oj ludeczkowie, chyba już najwyższy czas spojżeć prawdzie w oczy. Wybory wygrał człowiek popierany przez większość mieszkańców i czy to była duża, czy mała przewaga - "wynik idzie w świat". Teraz chyba nie pomogą takie przepychanki jakie stosujecie na łamach netu. Ja rozumiem, trudno jest przełknąć tę gorzką pigułkę porażki szczególnie tym, którym niedoszły wójt obiecał stanowiska w Urzędzie, zwolnienia z podatków, wysokie zarobki, słowem góry złota. I chyba stąd te złośliwe wypowiedzi pisane pod wpływem emocji. A kąśliwe uwagi, złowrogie stwierdzenia czy opluwanie obecnego Wójta miało miejsce od zawsze i tak będzie, póki jest u władzy. Jedno jest pewne, jestescie bez-radni po przegranej i chyba lepiej będzie jak dacie już sobie i innym spokój. Jest czas na przemyslenia - równe cztery lata. Wyciagnijcie wnioski i na przyszłość obierzcie inną strategię - mniej chamstwa i cwaniactwa, więcej pokory i ogłady - to naprawdę skutkuje.
~ala 4-12-2006 9:10
to prawda popieram!!!!!
~Myszka!!! 4-12-2006 16:04
do nauczyciela mysle, ze temat ortografii nie jest teraz tak wazny jak temat dla ktorego w ogole jestem na tej a nie innej stronie Jelonki wiec pocaluj sie w .... i zajmij doksztalcaniem samego siebie!!!
~Myszka!!! 4-12-2006 16:09
do mieszkańca janowic akurat sie bardzo grubo mylisz pustaku! właśnie chodzi o to, ze ja nie mam rzadnej korzysci z naszej gminy. a bywam tam czasami. moze ze trzy razy na pol roku. wiec nie wiem jakim sposobem mogla bym lizac mu dupe. w przeciwienstwie do ciebie, gdzie ty podlizujesz sie Kowalskiemu. Najgorszemu z tych wszystkich k...now!!!
~Myszka!!! 4-12-2006 16:13
ty nauczycielu za dyche sam masz bledy w swojej wypowiedzi!!! hehe!!!
~Nauczyciel 4-12-2006 17:54
Tak rzadko bywasz w gminie bo pewnie pracujesz na ŁĄCZNEJ!!! hehe!!!
~iiiiiiiiiiiiii 5-12-2006 12:18
panie katarzyna a moze jest pan zły ze pani maria woroszylko nie zrobila panu placka na wiwat kowalskiego oj co za pech
~ala 5-12-2006 13:05
myslal, ze dostanie go za darmoche, a tu nici z tego!!!!
~ala 5-12-2006 13:50
osekowski bardzo mi przypomina kaczorow!!!!! tez kreci tak jak oni, i nic dobrego nie robi!!!!
~Myszka!!! 5-12-2006 14:45
oj nauczycielku jesteś strasznie kiepski w żarcikach. Marze o tym aby dobrać ci się do twojej zasra... dupy i uświadomić ci w końcu na czym moja praca polega. Bardzo byś się zdziwił. Apropo tego tematu przez który jesteśmy na tej stronie. Nie masz nic konkternego do powiedzenia na ten temat. Ale przykra prawda. Osioł zawsze pozostanie osłem. hehe...
~Nauczyciel 5-12-2006 21:10
Jak to OSIOŁ pozna osła
~Koterzyna Bogdan 18-12-2006 12:37
Myszka kochanie więcej spokoju, wiecej szacunku i prawdy. Skoro piszesz o Panach Osękowskim, Kowalskim i innych z nazwiska to miej odwagę podpisać sie z nazwiska. Teraz to przypominasz przestraszoną mysz polną. Jesteś aż tak tchórzliwa? To cecha ludzi małych. Pozdrawiam i życzę odwagi.
~Obserwator 20-12-2006 19:41
Ciekawy jestem czy myszka się przedstawi????
~mieszkaniec janowic 21-12-2006 20:14
no dawaj myszka przedstaw sie!!!! pokaz tym dupkom, ze ich sie nie boisz!!!! bo zreszta nie ma kogo, tu trzeba nad nimi ubolewc!!! prosze cie przedstaw sie!!!
~Mysz 22-12-2006 19:00
Jak jesteś taki odważny to sam się przedstaw!!!
~Obserwator 25-12-2006 11:43
Ponoć w wigilie wszystkie stworzenia przemawiają ludzkim głosem.Myślałem że myszka też przemówi i się przedstawi!!
~Myszka!!! 27-12-2006 17:26
Nikt nie musi się przedstawiać na tej stronie czy innej. Każdy ma prawo do własnego zdania i do dyskrecji. To, że nie chcę się przestawić nie oznacza, że się kogoś boję. Otóż nie to świadczy o małości człowieka, ale chodźby to, w jaki sposób wyraża się swoje zdanie. I to czy ma się pojęcie co się mówi.
~Myszka!!! 27-12-2006 17:31
O małóści człowieka świadczy również to, czy przegrany potrafi się pogodzić z porażką czy nie. Może warto wyciągnąć jakieś wnioski i w przyszłych wyborach unikać tegorocznych błędów, które popełnili przeciwnicy pana Grygorcewicza robiąc kampanie panu Kowalskiemu, któa nie była wcale tak do końca dobra. Piękne ulotki to ja też potrafie sobie napisać. Ale osobiście dotrzeć do ludzi - to już trudniejsza sprawa.
~Myszka!!! 27-12-2006 17:45
obserwator nie zapominaj, że ty też jesteś jakimś tam stworzeniem, i może właśnie dlatego teraz gadasz...
~Do myszki 30-12-2006 18:00
Nie opowiadaj takich bajek .Jak byś się nie bała to byś się PRZEDSTAWIŁA!!!!
~Myszka!!! 4-01-2007 15:47
"Do myszki" nie miałeś-aś nic lepszego do powiedzenia to tylko tyle udało się wymyślić? Poprostu mam racje!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group