Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 2744
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wkrótce Letni Bieg Piastów

Wiadomości: Szklarska Poręba
Poniedziałek, 25 sierpnia 2014, 8:07
Aktualizacja: 8:09
Autor: Jel
Szklarska Poręba i Polana Jakuszycka szykują się na kolejne biegowe święto. W ostatnią sobotę sierpnia zawodnicy wystartują w drugiej edycji Letniego Biegu Piastów. Partnerem wydarzenia są Interferie.

Letni Bieg Piastów to doskonała okazja, aby zobaczyć sportowe zmagania na utwardzonych leśnych ścieżkach Gór Izerskich w ostatnich wakacyjnych promieniach słońca. Trasa biegu znana jest z malowniczych krajobrazów, ale i technicznych wymagań – ciekawych podbiegów i ostrych zbiegów. W Półmaratonie Górskim (dystans 21 km) udział weźmie 500 osób, a w Jakuszyckiej Dziesiątce (dystans 10 km) 200 osób. Bieg tradycyjnie rozpocznie i zakończy się na Polanie Jakuszyckiej. Tegoroczny Półmaraton Górski jest częścią, a jednocześnie finałem cyklu biegów trailowych.

Współorganizator biegu, Interferie, będzie gościł jego zawodników w położonym nieopodal Polany Jakuszyckiej Hotelu Bornit w Szklarskiej Porębie. Dodatkowo Interferie przygotują także zdrowe pasta party dla ponad setki dzieci, które będą uczestniczyć w biegu Przedszkolaków i Klas 1-3 Szkół Podstawowych.

Szczegółowe informacje na temat Letniego Biegu Piastów dostępne są na stronie www.bieg-piastow.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Sokół... Maltański 25-08-2014 21:50
Tradycyjnie przed samym startem uczestnikom przebiegnie drogę Kot... ale nie czarny, tylko we flanelowej koszuli, goniąc za myszą... komputerową. Dogonienie owego Kota i zadeptanie go butem zwiastuje szczęście danemu uczestnikowi podczas wyścigu.
~Ryszard 26-08-2014 8:50
Do ~Sokół... Maltański - ciemnogród i chamstwo szklarskoporębskie znowu w akcji
~do 08:50 27-08-2014 2:57
Masz rację. Tego Kota należałoby wpierw wykastrować, a potem pogonić ze Szklarskiej. Największy hejter w regionie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group