Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 11984
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wkrótce kandydat DRS

Niedziela, 29 lipca 2018, 14:08
Aktualizacja: Wtorek, 31 lipca 2018, 20:39
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Wkrótce kandydat DRS
Fot. archiwum
Dolnośląski Ruch Samorządowy w ciągu dwóch tygodni ma podać nazwisko kandydata na prezydenta Jeleniej Góry. W dalszym ciągu mówi się, że będzie to Hubert Papaj – były zastępca Marcina Zawiły.

Przed poprzednimi wyborami samorządowymi nastąpił rozłam w Platformie Obywatelskiej, w efekcie Hubert Papaj wraz z Leszkiem Wrotniewskim i Piotrem Miedzińskim znaleźli się poza partią, którą przejął Grzegorz Schetyna. Od dłuższego czasu wyżej wymienieni wraz z radną Alicją Szklarską działają w Dolnośląskim Ruchu Samorządowym, którego liderem jest marszałek województwa Cezary Przybylski.

DRS w porozumieniu z ruchem Bezpartyjni Samorządowcy zamierza wystawić m.in. kandydata na włodarza Jeleniej Góry. Trwają też rozmowy z innymi organizacjami na temat wspólnego startu w wyborach.

- W ciągu dwóch najbliższych tygodni będziemy ogłaszać naszych kandydatów w poszczególnych miastach Dolnego Śląska. Bierzemy pod uwagę kilka osób, jestem w tym gronie – powiedział Hubert Papaj, były zastępca prezydenta Jeleniej Góry, który podkreśla, że nasze miasto potrzebuje dobrego gospodarza, a nie polityka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (83)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group