Czwartek, 16 września
Imieniny: Edyty, Kamili, Kornela
Czytających: 6563
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Wkrótce Giełda Piosenki Turystycznej

Piątek, 21 lipca 2017, 7:31
Autor: RR
Szklarska Poręba: Wkrótce Giełda Piosenki Turystycznej
Fot. Organizator
Przypominamy, że już 30 lipca rozpocznie się 50. Ogólnopolska Turystyczna Giełda Piosenki Studenckiej w Szklarskiej Porębie. Jest to najstarszy tego rodzaju festiwal w Polsce, który trwa od 1968 roku.

Na tegorocznej Giełdzie w pięciu koncertach nocnych, pięciu koncertach dziennych i trzech koncertach konkursowych wystąpi ponad 100 wykonawców. O ich sentymencie i żywych związkach z Giełdą świadczy fakt, że wszyscy artyści współtworzą ten festiwal, występując bezpłatnie, nie otrzymując również żadnych świadczeń (noclegi, zwrot kosztów dojazdu).

Giełda po raz pierwszy będzie trwała tydzień: od niedzieli 30 lipca do niedzieli 6 sierpnia. Zaplanowanych jest wiele imprez towarzyszących: rajdy turystyczne, Rajd Retro, konkurs dla dzieci, mecze, recitale uliczne oraz konkurs "Nowe Dzieła". Jest to jedyny taki konkurs, w którym biorą udział gwiazdy festiwalu, a wśród laureatów poprzednich edycji jest m.in. Wacław Juszczyszyn, Sklep z Ptasimi Piórami, Bez Idola, Jerzy Filar, Mikroklimat, Andrzej Mróz, Piotr Bakal i Ryszard Żarowski.

Termin imprezy: od 30 lipca do 6 sierpnia
Miejsce imprezy: Baza Pod Ponurą Małpą w Szklarskiej Porębie
Wstęp wolny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group