Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 6412
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wkrótce Festiwal Młodych Talentów

Czwartek, 6 maja 2021, 10:05
Autor: Przystań Twórcza
Jelenia Góra: Wkrótce Festiwal Młodych Talentów
Fot. Przystań Twórcza
Festiwal Młodych Talentów to niezwykłe wydarzenie muzyczne, które z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę odbiorców jak również samych uczestników. Jego organizatorem niezmiennie od 2011 roku jest Przystań Twórcza – Cieplickie Centrum Kultury. Tegoroczna edycja rozpocznie się 26 maja i potrwa cztery dni.

Celem jest prezentacja talentów wokalnych i scenicznych młodych wykonawców, często wiążących swoją przyszłość z branżą muzyczną. To nie tylko promocja artystów lecz również Jeleniej Góry.

Tegoroczna IX edycja Festiwalu Młodych Talentów będzie wyjątkowa z wielu powodów. Występy finałowe wykonawców zostaną nagrane a następnie umieszczone w Internecie, co pozwoli dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców wydarzenia. Dodatkowo powstanie teledysk do utworu „Tu w środku jest człowiek” autorstwa Eweliny Marciniak,
w którym udział wezmą młodzi wokaliści. Jego premiera będzie miała miejsce w czerwcu 2021 roku na platformie Youtube oraz kanałach społecznościowych.

Podczas tegorocznej edycji warsztaty choreograficzne, które są nowością w naszej ofercie i które przygotują artystów do nagrania teledysku, poprowadzi sam Bartłomiej Zaniewicz, natomiast warsztaty wokalno - aktorskie będą prowadzone przez równie wybitnego, utalentowanego i znanego szerszej publiczności Łukasza Szczepanika

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
50%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group