Poniedziałek, 22 czerwca
26°C Jelenia Góra
reklamy

Wjechał fordem w bank

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał kierowca forda escorta. W czwartek w nocy stracił panowanie nad pojazdem i rozbił elewację jednego z banków przy ulicy Wolności.

reklamy
reklamy

Na szczęście nikt o tej porze nie przechodził chodnikiem. Z bankowego muru wypadło kilka granitowych płyt. Siła uderzenia musiała być spora. Z forda wyciekło też sporo oleju, ale kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń. Substancję usunęła straż pożarna.

– Przybyła na miejsce policja stwierdziła nie tylko, że 22-latek był nietrzeźwy. Okazało się, że nie miał prawa jazdy – poinformowała kom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Funkcjonariusze zatrzymali sprawcę do wytrzeźwienia. Odpowie on przed sądem za jazdę po pijanemu, brak uprawnień do kierowania pojazdem oraz za spowodowanie kolizji drogowej. Grozi mu kara do dwóch lat więzienia. Najpewniej będzie musiał też zapłacić za naprawę zniszczonej elewacji budynku.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Elektromechanik- Huta Julia Huta Julia to jeden z niewielu istniejących dziś producentów szkła kryształowego w Polsce. Produkujemy ręcznie formowane i szlifowane produkty, które… Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Zatrudnimy lakiernika konstrukcji stalowych Firma Prokostal Ładziński Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Jelenia Góra Wymag…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka