Sobota, 27 czerwca
31°C Jelenia Góra
reklamy

Wjechał fordem w bank

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał kierowca forda escorta. W czwartek w nocy stracił panowanie nad pojazdem i rozbił elewację jednego z banków przy ulicy Wolności.

reklamy

Na szczęście nikt o tej porze nie przechodził chodnikiem. Z bankowego muru wypadło kilka granitowych płyt. Siła uderzenia musiała być spora. Z forda wyciekło też sporo oleju, ale kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń. Substancję usunęła straż pożarna.

– Przybyła na miejsce policja stwierdziła nie tylko, że 22-latek był nietrzeźwy. Okazało się, że nie miał prawa jazdy – poinformowała kom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Funkcjonariusze zatrzymali sprawcę do wytrzeźwienia. Odpowie on przed sądem za jazdę po pijanemu, brak uprawnień do kierowania pojazdem oraz za spowodowanie kolizji drogowej. Grozi mu kara do dwóch lat więzienia. Najpewniej będzie musiał też zapłacić za naprawę zniszczonej elewacji budynku.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka