Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 8734
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wjazd Matołka do muszli koncertowej

Piątek, 30 lipca 2010, 15:55
Aktualizacja: 16:42
Autor: M.
JELENIA GÓRA: Wjazd Matołka do muszli koncertowej
Fot. M.
Teatrzyk Jelonka Górskiego odlicza już godziny przed publicznym pokazem widowiska „W 45 minut dookoła parku z Koziołkiem Matołkiem”. Gotowa jest już scenografia i przygotowane kostiumy. Pozostało tylko zwalczyć tremę.

Ostatni roboczy dzień warsztatów „Lato w teatrze” w Zdrojowym Teatrze Animacji poświęcono na próbę techniczną oraz na powtórzenie najtrudniejszych elementów tego wesołego widowiska. Wprawdzie w tytule ma 45 minut, jednak – w sumie – będzie trwało mniej więcej o połowę krócej.

Dużo muzyki, tańca, śpiewu i ładnie zbudowanych scen, które na pewno spodobają się dzieciom, a i dorośli chętnie przypomną sobie swoje młode lata i dziecięce lektury z „Przygodami Koziołka Matołka” Kornela Makuszyńskiego na czele. Widowisko zacznie się nietypowo, bo od wjazdu bohatera na wozie. Reszty zdradzać nie będziemy.

Dziś dziewczęta i chłopcy pod okiem instruktorek: Lidii Lisowicz, Doroty Fluder, Diany Jonkisz i Anny Skóry, utrwalały poszczególne sekwencje, ćwiczyły piosenki i pracowały na tzw. czyszczeniem sztuki z tych elementów, które ją psują. Na ostatnie poprawki będzie jeszcze czas jutro, przed pokazem widowiska. Ta otwarta próba generalna zaczyna się o godz. 16 w muszli koncertowej w Parku Zdrojowym. Uroczysta premiera połączona z zakończeniem pierwszego turnusu warsztatów „Lato w teatrze” w ZTA – w niedzielę, 1 sierpnia, o godz. 16 w tym samym miejscu. Wstęp wolny! Organizatorzy serdecznie Państwa zapraszają.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group