Niedziela, 28 czerwca
28°C Jelenia Góra
reklamy

Wizyta w Bambergu

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Delegacja Powiatu Jeleniogórskiego na czele ze starostą jeleniogórskim Krzysztofem Wiśniewskim oraz członkiem Zarządu Powiatu Jeleniogórskiego Arturem Smolarkiem wzięła udział w uroczystej gali otwarcia II Tygodnia Międzynarodowego, który odbywa się w partnerskim, niemieckim powiecie Bamberg w dniach 20–29 września.

reklamy

Tydzień Międzynarodowy w Bambergu to seria wydarzeń w obszarze kultury, sztuki, oświaty, sportu, gastronomii i folkloru regionalnego, które odbywają się w 16 gminach powiatu Bamberg. Biorą w nich udział delegacje wszystkich partnerów zagranicznych: z Polski (Powiat Jeleniogórski), Czech (Jablonec nad Nysą), Niemiec, Austrii, Francji, Włoch, Anglii i Holandii.

To spotkanie współpracujących ze sobą regionów europejskich, podczas którego mogą one zaprezentować swoją kulturę, tradycje i wyjątkowość, a także jest to czas spotkań, dyskusji i ustaleń dla władz tych regionów.

W skład delegacji, której przewodniczy starosta Krzysztof Wiśniewski, weszli ‪m.in‬; radni powiatowi, grupa folklorystyczna „Karkonosze”, przedstawiciele gastronomii i hotelarstwa, przedstawiciele producentów regionalnych LGD „Partnerstwo Ducha Gór” oraz pracownicy samorządowi.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka