Niedziela, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 7792
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wirus się rozprzestrzenia – wkracza Anima Paranormal

Wtorek, 18 lipca 2017, 9:16
Aktualizacja: Czwartek, 20 lipca 2017, 8:13
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Wirus się rozprzestrzenia – wkracza Anima Paranormal
Fot. Przemek Kaczałko
Jak się okazuje, kwietniowa interwencja w Kowarach nie powiodła się. Grupa Anima Paranormal, która walczy z wirusem opanowującym nasze tereny wkracza tym razem do Jeleniej Góry. Potrzebni są kolejni świadkowie...

- Od czasu misji w Kowarach interweniowaliśmy w regionie blisko 30 razy – powiedział Krzysztof Wojtas z Pracowni Projektów Kreatywnych Animato. - Anima Paranormal zbudowała na terenie pięciu dolnośląskich miast tzw. serpentaria – tam przetrzymywani są zarażeni do czasu, aż opracujemy antidotum – dodał organizator interaktywnego spektaklu grozy.

Uczestnicy akcji w Kowarach bardzo pochlebnie wypowiadali się na temat nowej inicjatywy kreatywnej grupy młodych ludzi, wśród których jest wielu wolontariuszy nie tylko z Jeleniej Góry, ale i różnych stron Polski. Druga odsłona interaktywnego spektaklu grozy zaplanowana jest na 29 lipca br. w Jeleniej Górze. Dokładna lokalizacja zostanie podana wkrótce, jednak należy być przygotowanym na wysiłek fizyczny z nutką grozy, bowiem zombie mogą czaić się za każdym rogiem.

Uczestnicy biorą udział w wydarzeniu na własną odpowiedzialność. Spektakl jest dozwolony od 14. roku życia (niepełnoletni muszą być z opiekunami). W spektaklu mogą pojawić się w nim niecenzuralne treści. Bilety będą dostępne od 20 lipca br. od godz. 12:00 w Jeleniogórskim Centrum Kultury przy ul. 1 Maja 60 oraz w Arado w Kamiennej Górze (ul. Lubawska 1A). Szczegóły na temat spektaklu na stronie: www.animaparanormal.com. W galerii prezentujemy zdjęcia z interwencji w Kowarach. Patronat nad wydarzeniem: Jelonka.com.

Zobacz zapowiedź kolejnej interwencji Animy Paranormal:

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
316
Tak
12%
Nie
83%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group