Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 3726
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wiosna talentów w Dwójce

Niedziela, 11 marca 2018, 14:19
Aktualizacja: Poniedziałek, 12 marca 2018, 5:35
Autor: Koło Chrobrówki – Sara Kowalczyk
Jelenia Góra: Wiosna talentów w Dwójce
Fot. Katarzyna Ocik i Joanna Bialuk
Wczoraj (10.03) w jeleniogórskiej Szkole Podstawowej nr 2 odbyła się kolejna Ciekawska sobota. Tym razem w centrum zainteresowania znalazły się niezliczone talenty uczniów Dwójki.

Największym zainteresowaniem cieszyła się robotyka i programowanie robotów oraz stanowisko chemiczne z rozmaitymi doświadczeniami. Jednak to nie jedyne ciekawe stoiska. Goście mogli spróbować swoich sił w języku angielskim i niemieckim, dowiedzieć się paru interesujących rzeczy o pasjach uczniów, jak jazda konna czy wędkarstwo. Chętnie tworzono owocową postać lub kolorowano graffiti.

Oprócz tego korzystano również z możliwości stworzenia i konsumpcji sałatki owocowej, obejrzenia wystawy klocków lego i zbudowania własnej, niepowtarzalnej konstrukcji. Był także raj dla osób uzdolnionych plastycznie, które mogły wykonać rozmaite prace lub zmierzyć się z zagadkami logicznymi i matematycznymi. Wielu uczestników wydarzenia wzięło udział w zabawach polonistycznych „Goniąc byki z gramatyki”. Imprezę uświetniło sporo występów uczniów SP 2. Śpiew, recytacja, taniec, akrobatyka, gra na instrumentach czy „taniec palcami” to tylko niektóre z fantastycznych umiejętności!

- Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej Ciekawskiej sobocie w następnym miesiącu, 7 kwietnia - połączonej z Dniem otwartych drzwi Dwójki i życzymy wszystkim uczniom, aby dalej mogli rozwijać swoje wspaniałe pasje! – zachęcają do udziału organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group