Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 4295
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wiosną dzieci będą miały frajdę

Piątek, 1 grudnia 2017, 8:20
Autor: MPGK
Jelenia Góra: Wiosną dzieci będą miały frajdę
Fot. Użyczone/MPGK
Wydział Komunalny Urzędu Miasta w Jeleniej Górze zakończył doposażanie miejskich placów zabaw. Opiekę nad nimi sprawuje Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej.

Na Placu Różanym zamontowano podwójną huśtawkę z koszykiem dla najmłodszych oraz ławkę. Na Placu Tadeusza Kościuszki ustawiono karuzelę tarczową oraz dwa bujaki sprężynowe dla najmłodszych dzieci - "tygrysek" i „dino". O karuzelę tarczową wzbogaciło się również podwórko przy ul. Osiedle Robotnicze 83. Podwórko to, choć leży na gruntach gminnych, nie stanowi miejskiego placu zabaw. Karuzelę wykonano tam na wniosek mieszkańców. Została ona zamontowana w miejscu karuzeli starej, zardzewiałej i zniszczonej, pochodzącej z lat… 50. minionego wieku.

W roku bieżącym wymieniono też piaskownice na miejskich placach zabaw: przy ul. Komedy-Trzcińskiego i przy ul. Osiedle Robotnicze; doposażono plac zabaw w Parku Norweskim w zestawy sprawnościowe dla dzieci oraz dostarczono dwie bramki mobilne do gry w piłkę nożną na boisku na Osiedlu Czarne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group