Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 7369
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wiosenne trendy–bezpłatne spotkania ze stylistką

Poniedziałek, 3 kwietnia 2017, 8:30
Aktualizacja: 8:34
Autor: NR/Jel
Jelenia Góra: Wiosenne trendy–bezpłatne spotkania ze stylistką
Fot. Użyczone
Bezpłatne warsztaty z poradami modowymi, a także zakupy w towarzystwie stylistki. W kwietniu jeleniogórska galeria Nowy Rynek zaprasza na stylowe spotkania w ramach Strefy Kobiet. Pierwsze odbędzie się już 4 kwietnia. Wstęp wolny.

W kwietniu Nowy Rynek zaprasza na trzy Strefy Kobiet, czyli spotkania dla pań, które poświęcone są wszystkiemu, co dla nich ważne. Gościem specjalnym będzie Kasia Skoczylas – ceniona wizażystka i stylistka.

- Będę chciała odmienić sposób robienia zakupów przez mieszkanki Jeleniej Góry. Podpowiem co i gdzie kupić, a także wytłumaczę, jak świadomie kompletować swoją garderobę. Czasami jedna wskazówka wystarczy, żeby odmienić czyjś styl i dodać komuś pewności siebie. Jestem przekonana, że będziemy świadkami takich historii w Nowym Rynku – mówi Kasia Skoczylas.

Pierwsza Strefa Kobiet odbędzie się już 4 kwietnia o godz. 18.00. Kasia Skoczylas opowie o tym, jak właściwie dobierać wzory, kolory i fasony. Tydzień później (11 kwietnia, godz. 18.00) wytłumaczy uczestniczkom, jak wyglądać modnie w każdym wieku. Ostatnia kwietniowa Strefa Kobiet (22 kwietnia, godz. 16.00) upłynie pod znakiem zakupów ze stylistką. Zgłoszenia można przesyłać na adres: nowyrynek@strefakobiet.com.pl.

W ramach kwietniowych Stref Kobiet nie zabraknie atrakcji znanych z wcześniejszych spotkań, między innymi prezentów i słodkiego poczęstunku. Tradycyjnie dzieci uczestniczek znajdą się pod opieką animatorów w strefie zabaw Fun Park. Wstęp jest bezpłatny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group