Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 2627
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wiosenne Tele–poszukiwania z Natalią Siwiec

Poniedziałek, 11 kwietnia 2016, 8:32
Aktualizacja: Wtorek, 12 kwietnia 2016, 8:11
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Wiosenne Tele–poszukiwania z Natalią Siwiec
Fot. Przemek Kaczałko
W niedzielne popołudnie (10.04) klienci Galerii Sudeckiej mieli okazję wziąć udział w licznych konkursach związanych z telefonami komórkowymi, obejrzeli popisy piłkarzy Karkonoszy oraz fotografowali się z Natalią Siwiec – Miss Euro 2012.

Impreza organizowana przez Telakces i Virgin Mobile miała na celu promocję obu marek, ale w akcję włączył się również Miejski Klub Sportowy Karkonosze, który współpracuje z salonem telefonów komórkowych. - Galeria Sudecka to miejsce, gdzie przebywa wiele osób i korzystając z tego przygotowaliśmy z naszym nowym partnerem, czyli Telakcesem różnego rodzaju zabawy – powiedział prezes MKS Karkonosze Tomasz Kowalczyk zachęcając kibiców do zakupów gadżetów klubowych w salonach członka Klubu Biznesu biało-niebieskich i kibicowanie podczas kolejnych meczów III-ligi.

Przybyli pod scenę w Galerii Sudeckiej goście, mogli skorzystać z fotobudki, wziąć udział w konkursach dla dzieci i dorosłych, obejrzeć piłkarskie popisy młodych adeptów klubu ze Złotniczej 12, a także stworzyć niepowtarzalny pokrowiec na telefon. Uczestnicy konkursów otrzymywali również prezenty, dzięki którym nie muszą martwić się o rozbicie przedniej szybki w telefonie.

Gościem specjalnym Wiosennych Tele-poszukiwań była Natalia Siwiec – modelka, o której świat usłyszał podczas Mistrzostw Europy rozgrywanych w Polsce w 2012 roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group