Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 5 stycznia
Imieniny: Hanny, Szymona
Czytających: 8893
Zalogowanych: 46
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wiosenne stłuczki przez nieuwagę

Czwartek, 7 kwietnia 2011, 13:41
Aktualizacja: 14:04
Autor: Angela
Jelenia Góra: Wiosenne stłuczki przez nieuwagę
Fot. Angela
Nieuwaga, zbyt duża prędkość, rozkojarzenie i brawura – to najczęstsze przyczyny stłuczek, które odnotowują jeleniogórscy policjanci.

Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj około godz. 14.00 w al. Wojska Polskiego przy skrzyżowaniu z ul. Nowowiejską, gdzie kierowca zagapił się i wjechał w tył pojazdu marki Ford Transit. Nikomu nic się nie stało. Sprawcę ukarano mandatem i punktami karnymi. Kierowcy byli trzeźwi.

Funkcjonariusze i drogowcy apelują do zmotoryzowanych o ostrożność i rozwagę oraz skupienie, którego w ostatnich miesiącach wyraźnie kierowcom brakuje. Na wielu jeleniogórskich drogach prowadzone są roboty drogowe, malowane są też pasy. W związku z tym jadąc samochodem można się spodziewać zwężenia ulic oraz znaków ograniczających prędkość w okolicach miejsc, gdzie prowadzone są prace.

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
655
Tak
80%
Nie
20%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Nowa era niewolnictwa – koniec wolnego świata
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Kultura
Co roku mamy ponad 100 tysięcy gości
 
Aktualności
"Morsy" są w siódmym niebie
 
Aktualności
Spełniają marzenia z... metalu
 
Ciekawe miejsca
Ciechanowice – ślad wojennej tajemnicy
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group