Piątek, 17 września
Imieniny: Justyny, Franciszka, Roberta
Czytających: 6155
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wiosenne spotkania z nauką w Śniadeckim

Piątek, 24 marca 2017, 10:52
Aktualizacja: 11:13
Autor: ZSOiT
Jelenia Góra: Wiosenne spotkania z nauką w Śniadeckim
Fot. Użyczone
Nietypowo spędzili pierwszy dzień wiosny uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych. Nie tylko nie poszli na wagary, ale jeszcze zaprosili do siebie przedstawicieli uczelni wyższych z Jeleniej Góry, Legnicy i Wrocławia, organizując „Wiosenne spotkania z nauką”.

Oferta warsztatowa uczelni była bardzo bogata – od typowo naukowych warsztatów polonistycznych, matematycznych czy geologicznych poprzez zajęcia z zakresu ratownictwa medycznego, mikroekonomii, zarządzania czasem i public relations aż po prezentacje dotyczące rozwiązywania konfliktów, celów życiowych i rozwoju osobistego.

Oferty uczelni zaprezentowali studenci i wykładowcy z Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Wrocławskiego, Politechniki Wrocławskiej, PWSZ w Legnicy, KPSW w Jeleniej Górze, Wyższej Szkoły Bankowej, SWPS we Wrocławiu i Hochschule Zittau – Goerlitz.
W ramach imprezy odbyły się także warsztaty prozdrowotne: antystresowe oraz dotyczące niewłaściwych nawyków żywieniowych oraz obchody jubileuszu wydawanej w szkole gazetki niemieckojęzycznej „Unsere Schule”.

Młodzież miała też możliwość skorzystania z konsultacji z doradcą zawodowym i wykonania testów zawodowych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group