Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 6936
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Winicjusz Rzymyszkiewicz – jeleniogórzanin z wyboru

Piątek, 7 października 2016, 8:53
Aktualizacja: Sobota, 8 października 2016, 8:23
Autor: Robert Czepielewski
Jelenia Góra: Winicjusz Rzymyszkiewicz – jeleniogórzanin z wyboru
Fot. Użyczone
Pochodzi z Warszawy, a do Jeleniej Góry przyjechał, by podjąć naukę w społecznym gimnazjum w Sobieszowie. Zaznacza, że była to jego samodzielna decyzja, tym łatwiejsza, że w Jeleniej Górze i okolicach mieszka jego bliska rodzina. Czas, który spędził w Jeleniej Górze sprawił, że czuje się jej mieszkańcem. Winicjusz Rzymyszkiewicz, jeleniogórzanin z wyboru, bo o nim mowa to człowiek wielu talentów.

W 2005 roku zadebiutował na deskach Teatru na Woli jako powstaniec. W 2011 roku wystąpił w filmie Marka Koterskiego „Baby są jakieś inne” oraz w serialu „Na Wspólnej” Jednak jego prawdziwą pasją jest show biznes.

Po powrocie do Warszawy nawiązał współpracę z „Warsaw Info”. Po jakimś czasie poczuł, że chce pracować pod własnym szyldem i razem z koleżanką Elizą Gwiazdą założył serwis „W Błysku Fleszy. PL”. Świetnie odnalazł się jako dziennikarz modowy. Jego profesjonalizm docenili managerowie Telewizji Superstacja, którzy zaproponowali Winicjuszowi udział w telewizyjnym show „Na Tapecie”, podczas którego prowadzi przegląd prasy dotyczącej mody i życia gwiazd.

Choć staje się rozpoznawalnym w Warszawie celebrytą, traktuje Karkonosze jak swój drugi dom. Przyjeżdża w każdej wolnej chwili, by naładować akumulatory podczas rodzinnych spacerów po lasach. Żelaznym punktem spacerów jest Góra Szybowcowa, która jest dla niego magicznym miejscem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group