Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 3718
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Willowy włamywacz

Wtorek, 14 listopada 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 14 listopada 2006, 12:39
Autor: TEJO
Na blisko cztery tysiące złotych wyceniono na razie wartość łupów skradzionych z domów jednorodzinnych przez 47-letniego mężczyznę.

– Zatrzymany przez policję złodziej przestępstw tych dopuścił się wiosną tego roku. Łupem jego padał sprzęt gospodarstwa domowego: pralki, opiekacze, lodówki, radia i telewizory oraz meble – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna fanty z kradzieży przechowywał u swojej konkubiny, 40-letniej jeleniogórzanki. Po rewizji w jej mieszkaniu policjanci znaleźli przedmioty pochodzące z różnych przestępstw, które zwrócono pokrzywdzonym.

Złodzieja złapano, kiedy był kompletnie pijany (ponad trzy promile alkoholu w organizmie). Trafił do policyjnej izby zatrzymań.
Przedstawiono mu zarzut kradzieży z włamaniem, za co przestępcy grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna popełnił te przestępstwa w warunkach recydywy.
47-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Łącze straty osób pokrzywdzonych wynoszą blisko 4000 zł. Jak ustalili policjanci będą znacznie większe. Trwa dochodzenie w tej sprawie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group