Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 7005
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Wietrzenie” wiat przystankowych za sprawą chuliganów

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 21 lipca 2008, 7:57
Aktualizacja: 7:57
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Wandale zniszczyli przystanek MZK przy ulicy Bankowej wybijając w nim kilka szyb. Teraz pasażerowie mają… dodatkowe miejsca do siedzenia.

To kolejny akt wandalizmu dokonany na mieniu Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. Przystanek znajduje się przy głównym trakcie śródmieścia i codziennie korzystają z niego setki pasażerów przewoźnika. Niedawno już zniszczone szyby wybili nieznani sprawcy.

W upalne dni na przystanku jest przewiewnie, a zmęczeni czekaniem na autobus ludzie siadają na ramach wiaty, bo miejsc na ławeczce nie starcza dla wszystkich. Gorzej, kiedy pada i wieje, wówczas próżno szukać schronienia przed chłodem i zacinającym deszczem pod „dziurawą” wiatą.

Zdemolowany przystanek nie upiększał centrum Jeleniej Góry, choć – z drugiej strony – wandale strzelają gole do własnej bramki. Postępując w ten sposób, niedługo nie będą mieli czego niszczyć. Jeszcze w minionym tygodniu MZK nie naprawił uszkodzenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

HankaOdRumcajsa 21-07-2008 14:24
...ciekawe kto posprzata to szkło które tam sie w koło wala..., (byłam tam niedawno i widziałam)
~??? 21-07-2008 14:49
Co za brednie wypisujecie? Wietrzenie wiat? "Teraz pasażerowie mają&#8230; dodatkowe miejsca do siedzenia." "wandale strzelają gole do własnej bramki. Postępując w ten sposób, niedługo nie będą mieli czego niszczyć". Czy to jest właściwy ton i właściwe sformułowania przy opisywaniu tego typu aktów wandalizmu? Wandale mają radochę. Opisano ich w necie, właściwie to nic takiego złego nie zrobili - wietrzą wiatę, pasażerom zorganizowali dodatkowe miejsca do siedzenia, powinni wymyślić coś ciekawszego, bo niedługo nie będą mieli biedaczki czego niszczyć.Właściwie to pożyteczne chłopaki. <br><br> <i> Czy trzy znaki zapytania nie wiedzą, co to ironia? :-) </i>
~??? 21-07-2008 17:36
Trzy znaki zapytania wiedzą co to ironia i w ten właśnie sposób zakończyly swój wpis :), co nie znaczy,że aprobują taki ton w opisywaniu zjawisk wszechobecnego wandalizmu :).

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group