Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 16043
Zalogowanych: 99
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

DOLNY ŚLĄSK: Wieści z wałbrzyskiego Górnika

Sobota, 4 lipca 2009, 8:39
Aktualizacja: 8:40
Autor: Radek
Obóz przygotowawczy w Chodzieży, do tego pięć sparingów oraz przegląd młodzieżowców z regionu – taki plan działań wałbrzyskiego Górnika prezentuje klub na swojej stronie internetowej. Obecnie piłkarze przebywają na urlopach, a 6 lipca wznawiają treningi.

Dziś o godz. 10 na stadionie przy ul. Ratuszowej w Wałbrzychu odbędą się konsultacje dla utalentowanych juniorów z regionu i nie tylko. Szkoleniowcy będą sprawdzać ich pod kątem przydatności do gry w barwach III-ligowego Górnika.

17 lipca podopieczni Roberta Bubnowicza wyjeżdżają na obóz przygotowawczy do Chodzieży, gdzie mają rozegrać 3 sparingi. Najpierw, 18 lipca ich rywalem będzie Nielba Wągrowiec (II liga), później, 22 lipca Polonia Chodzież (IV liga), a na koniec pobytu, 25 lipca, biało-niebiescy sprawdzą swoje umiejętności w potyczce z graczami Lubuszanina Trzcianka (beniaminek III ligi). Po powrocie planowane jest rozegranie kolejnych 2 meczów testowych.

III liga rusza w weekend 08/09 sieprnia.

Sonda

Czy chciałbyś aby tej zimy spadło w Jeleniej Górze dużo śniegu?

Oddanych
głosów
713
Tak
40%
Nie
54%
Jest mi to obojętne
6%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
100 szokujących faktów o Ziemiach Odzyskanych
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Koń wrócił na wieżę w Kowarach
 
Inwestycje
Świetlna przemiana Placu Ratuszowego
 
Inwestycje
Droga Sudecka wreszcie do remontu
 
Kultura
Zdrojowy Teatr Animacji otwiera sezon "Brzydkim Kaczątkiem"
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group