Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 3286
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wrocław: Wielkie wyróżnienie dla janowickich siatkarek!

Wtorek, 15 listopada 2016, 14:41
Aktualizacja: 14:43
Autor: MDvR
Wrocław: Wielkie wyróżnienie dla janowickich siatkarek!
Fot. użyczone
Siatkarki drużyny UKS–u Sokoliki Janowice Wielkie wraz z trenerem Piotrem Lesińskim, rodzicami, prezesem klubu oraz wójtem zasiadły na trybunach hali Orbita we Wrocławiu, gdzie rozgrywany był mecz pomiędzy Impelem Wrocław a BKS–em Profi–Credit Bielsko– Biała. Delegacja z Janowic Wielkich otrzymała zaproszenie od Jacka Grabowskiego, prezesa Zarządu Fundacji „Kraina Siatkówki”, pod patronatem której funkcjonuje Program Upowszechniania Piłki Siatkowej.

Zaproszenie na mecz było swego rodzaju wyróżnieniem dla janowickich siatkarek za zajęcie pierwszego miejsca na Dolnym Śląsku w klasyfikacji generalnej programu, zarówno w sezonie 2014/2015, jak również 2015/2016. Po drugim secie meczu pomiędzy drużyną Impelu a BKS-em na boisko wbiegła 25-osobowa reprezentacja klubu UKS-u Sokoliki Janowice Wielkie na czele z Joanną Chorążą, aktualną reprezentantką drużyny Impelu Wrocław, która swoją przygodę z siatkówką rozpoczęła właśnie w janowickim klubie.

- Dziewczęta zaprezentowały się kibicom, otrzymały pamiątkowy dyplom oraz osobiste gratulacje od prezesa fundacji w formie przybicia symbolicznej, sportowej "piątki". Dodatkowo wyróżnione zostały zawodniczki – Iza Czarnecka oraz Joanna Chorąża, jako przedstawicielki drużyny, która w przeciągu dwóch lat siatkarskiej rywalizacji nie poniosła żadnej porażki. Warto nadmienić, że współpraca UKS-u Janowice Wielkie z Fundacją Kraina Siatkówki trwa już od blisko 3 lat. Oprócz tego, że dziewczęta uczestniczą w programie i rozgrywkach sportowych, klub organizuje także średnio cztery wyjazdy rocznie na mecze Orlen Ligi w celu popularyzacji sportu, jakim jest piłka siatkowa - mówi szczęśliwy trener Piotr Lesiński.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group