Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 7966
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wielkie sprzątanie po sobotnim rajdzie

Wtorek, 14 lipca 2009, 8:30
Aktualizacja: 8:30
Autor: Angela
Znikają śmieci, nieczystości i szkody, jakie pojawiły się po sobotnim 24 Rajdzie Karkonoskim. Organizator, Automobilklub Karkonoski, uwijał się z porządkami jak mógł. Chuligani podpalili m.in. słomiane bele ustawione w ramach bezpieczeństwa przy drodze na czas rajdu.

Jak mówi Katarzyna Grzelak, kierownik Automobilklubu, wielkie sprzątanie potrwa do czwartku. Wczoraj usunięto już nieczystości z Zabobrza. Organizator nie zdążył natomiast zabrać z ulicy Jana Pawła II słomianych bel. W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznani sprawcy podpalili je.

Kiedy strażakom udało się dojechać na miejsce, po belach nie zostało zbyt wiele a pył, który po nich pozostał unosił się na drogach. Z tym i innymi nieczystościami radzą sobie ekipy, które zajmują się porządkowaniem miasta po imprezie. Sprząta w sumie około 100 osób.

- Na chwilę obecną nie możemy jeszcze mówić o tym czy są po imprezie jakieś zniszczenia – mówiła nam wczoraj Katarzyna Grzelak. Umówiliśmy się jednak ze starostwem, że wszystko zostanie uprzątnięte i naprawiona. Słowa dotrzymamy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1340
Tak
26%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group