Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 5217
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

: Wielki tydzień pod Szrenicą

Piątek, 2 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 10:21
Autor: TEJO
 : Wielki tydzień pod Szrenicą
Fot. www.aesculap.karr.pl
Już od soboty zaczyna się sezon narciarski w Szklarskiej Porębie. Ruszają wyciągi SkiAreny. Będą zawody dla miłośników białego szaleństwa. W nadchodzących dniach przewidziano kilka innych atrakcji.

Kto chce poszusować na Puchatku, gdzie leży już gruba warstwa sztucznego i naturalnego śniegu, może się zgłosić w sobotę, 3 grudnia, w biurze zawodów - Sudety IT Status (tel. 717-28-38, tel/fax 717-29-39). Zawodnicy, którzy będą się ścigać o narciarski Puchar Jelfy, startują o godz. 10.

W przyszły wtorek dla najmłodszych zaplanowano festyn mikołajkowy, który odbędzie się na terenie byłej szkoły podstawowej w Białej Dolinie. Konkursy, pokazy policyjne, przejażdżki skuterami śnieżnymi górskich ratowników i pograniczników: to tylko niektóre z atrakcji. Organizatorzy zapewniają ciepłe napoje i gorące posiłki. Impreza zacznie się o godz. 9. 10 na skwerze Radiowej Trójki, skąd w barwnym korowodzie dzieci przemaszerują na miejsce festynu.

Z kolei w piątek, 9 grudnia, Szklarską Porębę zobaczy wielomilionowa rzesza telewidzów. Powód? Program 1 TVP nada z miasta pod Szrenicą program "Kawa czy herbara". - Będziemy na antenie od godz. 6 do 8 - mówi Agnieszka Kuliczkowska z Centrum Informacji Turystycznej. Zaplanowano też wejście antenowe o godz. 16. Telewizja pokaże zimowe atrakcje miasta oraz przedstawi program imprez zimowych.

W programie wystąpią też mistrzowie sportów zimowych oraz chętni mieszkańcy Szklarskiej Poręby, którzy przyjdą do studia pod chmurką na SkiArenę Szrenię. Każdy będzie mógł się napić gorącej herbaty z sokiem malinowym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
395
Jest nowy
8%
1-5 lat
14%
5-10 lat
19%
10-20 lat
41%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
 
112
Zginął na drodze
 
Koszykówka
Walczymy o szósty skalp!
 
Aktualności
W płot po głębszym
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group