Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 11432
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świeradów Zdrój: Wielki Finał Bike Maraton 2012

Sobota, 6 października 2012, 0:10
Aktualizacja: 0:11
Autor: MDvR
Świeradów Zdrój: Wielki Finał Bike Maraton 2012
Fot. użyczone
Świeradów Zdrój, który gości uczestników Bike Maratonu nieprzerwanie od 2002 roku będzie areną zmagań XIV – finałowej – edycji najpopularniejszego cyklu maratonów rowerowych w Polsce.

W sobotę 6 października miłośnicy kolarstwa górskiego ostatni raz w tym roku wyruszą na trasy spod znaku BM, punktualnie o godz. 11.00 burmistrz miasta Roland Marciniak da znak do startu i barwny peleton wyruszy spod Domu Zdrojowego ulicami uzdrowiska w kierunku dolnej stacji Kolei Gondolowej.

Pierwszą atrakcją czekającą na kolarzy będzie specjalna Premia Górska na 8 km trasy ufundowana przez Sobiesława Zasadę, Prezesa Kolei Gondolowej Ski & Sun. Po minięciu premii nastąpi rozjazd na 3 specjalnie przygotowane przez organizatora dystanse– Medano ( Mini ) to 29 km bez większych trudności technicznych z trudnym podjazdem pod Stóg Izerski, do przejechania przez każdego kto ma rower, kask i odrobinę kondycji. Dystanse MEGA i GIGA to trudne kondycyjnie dystanse, bez większych trudności technicznych, dopasowane w sam raz na jesienne – finałowe rowerowanie w Górach Izerskich.

Gdy zawodnicy głównych dystansów będą zmagać się z podjazdem na Stóg Izerski w Parku Zdrojowym najmłodsi adepci kolarstwa górskiego będą ścigać się w bezpłatnym Dziecięcym Bike Maratonie, dla każdego startującego pamiątkowy dyplom i niespodzianka.

Wieczorem wszyscy uczestnicy skierują się do Hotelu INTERFERIE Świeradów Zdrój gdzie odbędzie się dekoracja zwycięzców Klasyfikacji Generalnej Bike Maraton 2012 a wśród nagród m.in. pobyty w hotelach INTERFERIE, profesjonalne komponenty Harfa-Harryson, aparaty Fujifilm, zegarki Festina, niespodzianki od portalu Facet po 40 i firmy Votum, akcesoria Zasada Rowery.

Po dekoracjach nastąpi najbardziej oczekiwana przez wszystkich chwila, czyli rozstrzygnięcie konkursu Jedź i Zdobywaj 2012 z główną nagrodą w postaci roweru Scott Scale 899 o wartości 35tys. zł. Po emocjach związanych z finałowymi rozstrzygnięciami czeka wszystkich program artystyczny i dyskusje do białego rana. Złota rowerowa polska jesień w Świeradowie Zdroju tylko z Bike Maratonem

Więcej szczegółów na www.bikemaraton.com

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Donald Tusk będzie dobrym premierem?

Oddanych
głosów
25
Tak
56%
Nie
32%
Ciężko powiedzieć
12%
Nie interesuję się polityką
0%
 
Głos ulicy
Na co wydałbym 1 mln zł, jeśli wygrałbym w Lotto
 
Miej świadomość
Luka VAT
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Wiadomości z miasta
spotkanie online 11 grudnia 2023
 
Aktualności
Zrobili animowane pociągi
 
Aktualności
Na Śnieżce już ponad metr śniegu
 
Aktualności
Frajda dla narciarzy
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group