Poniedziałek, 5 czerwca
Imieniny: Walerii, Waltera
Czytających: 11072
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wielki festyn w ZSOiT ze szczytnym celem

Wtorek, 27 września 2016, 8:00
Aktualizacja: Środa, 28 września 2016, 12:57
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Wielki festyn w ZSOiT ze szczytnym celem
Fot. Organizator
W najbliższą sobotę (1.10) w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych przy Al. Jana Pawła II w Jeleniej Górze odbędzie się wielki festyn z mnóstwem atrakcji. – Serdecznie zapraszamy wszystkich jeleniogórzan na imprezę, której celem będzie integracja szkoły z mieszkańcami – zapraszają organizatorzy. Celem festynu jest doposażenie szkoły w sprzęt sportowy oraz siłownię dla uczniów.

W programie zaplanowano: pokazy sztuk walki, boksu, zumby, zajęcia strzeleckie, licytację atrakcyjnych przedmiotów, malowanie twarzy, konkursy wiedzy o zdrowiu i konkurencje sportowe z wartościowymi nagrodami, małe laboratorium, występy artystyczne, warsztaty i wykłady nt. zdrowego stylu życia, „robotyka nie tylko dla elektronika - warsztaty robotyki Legooraz wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Ponadto podczas festynu będą m.in.: kiermasz książek, mobilne podwórko (malowanie twarzy, bańki, konkursy rysunkowe), gry edukacyjne na dużych matach, kreatywne budowanie z klocków LEGO®, miasteczko drogowe, porady kosmetyczne i zdrowego stylu życia oraz występy taneczne i wokalne uczniów.

Kulinaria (grochówka, ciasta i inne) oraz niektóre atrakcje (konkursy z nagrodami) będą dostępne po zakupieniu symbolicznych cegiełek. Przewidziane są także licytacje wartościowych przedmiotów.

- Zbieramy fundusze na uzupełnienie zasobów sprzętu sportowego dla uczniów naszej szkoły oraz siłownię na świeżym powietrzu. Liczymy na państwa obecność i zapraszamy do wspólnej zabawy – zapraszają organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group