Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 9826
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lubin: Wielkanocne Aktywne Popołudnie z Zagłębiem

Poniedziałek, 25 marca 2013, 15:34
Aktualizacja: 15:37
Autor: red.
Lubin: Wielkanocne Aktywne Popołudnie z Zagłębiem
Fot. organizator
Zagłębie Lubin ponownie zachęca najmłodszych do aktywnego spędzania wolnego czasu. Tym razem gry i zabawy będą jednoznacznie kojarzyły się ze zbliżającą się Wielkanocą.

Po raz kolejny ugości nas galeria handlowa Cuprum Arena, więc kiedy rodzice udadzą się na ostatnie przedświąteczne zakupy, my zorganizujemy czas wolny ich pociechom. Tym razem zaprosimy do wspólnych zabaw utrzymanych w klimacie świątecznym, w które rodziny będą mogły pobawić się w swoich domach podczas Wielkanocy.

- Chcemy zaszczepić w jak największej liczbie dzieciaków nawyk ruszania się. Takie okresy rodzinnych spotkań sprzyjają zbyt długiemu przesiadywaniu przy stole, dlatego pokażemy jak w sposób aktywny i przyjemny spędzić święta. Zachęcamy rodziny, by wybrały się na spacer w Lany Poniedziałek, będziemy czekali na nie na Stadionie Zagłębia, bo właśnie wtedy Zagłębie zagra mecz z Ruchem Chorzów. - przyznaje organizatorka akcji, Natalia Duda.

Natomiast Ewa Sieńko – menadżer ds. marketingu Cuprum Arena przypomina pierwotne przeznaczenie galerii, która ma być nie tylko centrum handlowym, ale i ośrodkiem kulturalnym: - W swojej prawie czteroletniej działalności byliśmy organizatorem wielu imprez kulturalnych, również Zagłębie gościmy nie po raz pierwszy. Dotychczasowe eventy cieszyły się wielką popularnością wśród najmłodszych. Wraz ze swoimi pociechami doskonale bawili się ich rodzice. Zagłębie Lubin oraz Cuprum Arenę łączy wspólny cel: wytwarzanie pozytywnej energii – relacjonuje Ewa Sieńko.

Już teraz zapraszamy wszystkie dzieci na Wielkanocne Aktywne Popołudnie z Zagłębiem, które odbędzie się w Wielki Czwartek – 28 marca w atrium Cuprum Areny (poziom 0) w godzinach 16:00-18:00. Spędźmy czas aktywnie – nie tylko od święta!

Najbliższa ligową kolejkę KGHM Zagłębie Lubin rozgrywa w poniedziałek wielkanocny o godzinie 13:30. Poza gwarantowanymi emocjami sportowymi zrobimy wszystko aby kibice równie dobrze bawili się przed i w trakcie meczu na trybunach - planujemy prawdziwie rodzinną atmosferę.

Już przed meczem pod każdą stadionową trybuną staną duże, wielkanocne pisanki aby każdy kibic mógł pomalować je wedle własnego uznania. - Zapewniamy farby i pędzle oraz mnóstwo świetnej zabawy – mówi rzecznik pasowy Zagłębia Lubin, Zygmunt Kogut.

Krecik, który wyjdzie z nory w wielkanocnym nastroju wybierze trzyosobowe familie do konkursu na murawie. Rodziny będą musiały wykazać się sprytem i współpracą, a my nagrodzimy wszystkich uczestników.

Nie zapominamy o najmłodszych, którzy poza malowaniem buziek w strefie kibica, również stworzą własną pisankę. Rodzicom przypominamy, że pod trybuną "F" stanie namiot Zagłębia, który na czas meczu staje się stadionowym przedszkolem. Tam można będzie zostawić swoją pociechę pod okiem wykwalifikowanej kadry. - Nie pozostaje nam nic innego niż zaprosić Państwa na mecz, spędźmy święta wspólnie!

(Zagłębie Lubin)

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Z którym z autorów chcieliby Państwo spotkać się w Książnicy Karkonoskiej?

Oddanych
głosów
596
Puzyńska Katarzyna
33%
Twardoch Szczepan
32%
Żulczyk Jakub
35%
 
Głos ulicy
Ja lubię sushi, a ja wolę burgery domowe
 
Miej świadomość
Kraina Wygasłych Wulkanów w Polsce
 
Rozmowy Jelonki
Wodne perypetie w Jeżowie
 
Aktualności
Warsztaty kosmetyczne w Muflonie
 
Kościół i wiara
Bierzmowanie w Jeleniej Górze
 
Kultura
Wędrowcy Karkonoszy
 
Aktualności
Zagrali dla Michała
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group