Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 7774
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Wielka parada motocykli na ulicach Karpacza

Niedziela, 3 sierpnia 2014, 7:50
Aktualizacja: Poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 7:48
Autor: Przemek Kaczałko
Karpacz: Wielka parada motocykli na ulicach Karpacza
Fot. Tomasz Raczyński
VII Piknik Entuzjastów Harley –Davidson – Polish Bike Week zakończony. Drugiego dnia imprezy odbywającej się w Karpaczu miłośnicy potężnych jednośladów przejechali m.in. ulicami miasta pod Śnieżką w tradycyjnej paradzie. Tłumy mieszkańców i turystów podziwiały te piekielnie mocne maszyny.

Na co dzień większości posiadaczy Harleya Davidsona nie zobaczymy w skórzanym odzieniu. Lekarze, prawnicy, czy przedsiębiorcy - to ludzie, którzy weekendami zmieniają swój image nie do poznania. Łączy ich pasja - miłość do motocykli, przy których godzinami "dłubią" w domowym zaciszu (garażu, podwórku). - Na takiej imprezie nie doświadczysz fabrycznej wersji, każdy z nas coś dokłada od siebie - mówi pan Darek. - Życie motocyklisty to odskocznia od dnia codziennego, pasja - dodaje.

Pod ogromnym wrażeniem byli również widzowie, którzy w sobotę (2. sierpnia) spacerowali deptakiem napotykając na przejazd harley'owców: - Wydawało mi się, że idzie burza. Okazało się, że z góry zjeżdża sznur motocykli. To piękne maszyny, niektóre widzę pierwszy raz w życiu. Są wspaniałe! - zachwyca się pan Karol - turysta z Poznania.

Oprócz parady uczestnicy pikniku, a także mieszkańcy i turyści mogli posłuchać rockowego brzmienia w wykonaniu m.in. Manson Band i Złych Psów, czy też kompozycji Tadeusza Nalepy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group