Niedziela, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 9406
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Wiele ofert na projekt szkoły

Środa, 20 czerwca 2018, 7:33
Aktualizacja: 15:28
Autor: WAC
Mysłakowice: Wiele ofert na projekt szkoły
Fot. WAC
W Urzędzie Gminy w Mysłakowicach nastąpiło otwarcie ofert jakie wpłynęły na przetarg, którego przedmiotem jest wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej budowy nowej szkoły w tej miejscowości.

Przetarg ogłoszony przez mysłakowicki Urząd Gminy cieszył się sporym zainteresowaniem biur projektowych, gdyż odpowiedziało ich aż 12.

Oferty dzieli dość znaczna rozbieżność cenowa, gdyż najtańsza opiewa na 300 tysięcy złotych, zaś najdroższa na około 1,1 miliona złotych.

Teraz nastąpi analiza przysłanych propozycji, a następnie biura, które wykona projekt. Wytypowana firma będzie zobowiązana do wykonania trzech propozycji koncepcji wyglądu szkoły wraz z zagospodarowaniem jej otoczenia. Zostaną one poddane konsultacjom społecznym.

- Chcemy, aby to mieszkańcy Mysłakowic wybrali, który wariant im się najbardziej podoba – mówi wójt gminy Mysłakowice Michał Orman.

Koszty obiektu, który powstanie na działce w pobliżu siedzib Ośrodka Zdrowia i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej wycenia się na 20-25 milionów złotych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
850
Tak
21%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group